Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Josep Mompou Dencausse puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Josep Mompou Dencausse: skaitytojų apžvalga
Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Josep Mompou Dencausse darbas buvo Barcelona. La Rambla: 300 apsilankymų, tai sudaro 8% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Study for a female nude ir Fruittes And Ceramics. Įrašai apie Josep Mompou Dencausse buvo peržiūrėti 4.000 kartų: 700 kartų artisto profilyje ir 3.300 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius sumažėjo 75% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 3.400 apsilankymų. Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (90%),telefonai (8%) ir planšetės (2%). Skaitytojai domisi Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 45% lankytojų prieš 28% darbų.
10 dažniausiai peržiūrimos Josep Mompou Dencausse darbai
Josep Mompou Dencausse darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.
-
1
Barcelona. La Rambla
300 lankytojų · 7,9%
-
2
Study for a female nude, 1929
200 lankytojų · 5,3%
-
3
Fruittes And Ceramics
200 lankytojų · 5,3%
-
4
Port De La Selva
200 lankytojų · 5,3%
-
5
Monument To Columbus
200 lankytojų · 5,3%
-
6
Sleeping Nude Girl
200 lankytojų · 5,3%
-
7
The Pitcher Of Mora D'ebre
100 lankytojų · 2,6%
-
8
Castellterçol
100 lankytojų · 2,6%
-
9
Barcelona. La Rambla And The Liceu
100 lankytojų · 2,6%
-
10
Sewing In Castellterçol
100 lankytojų · 2,6%
Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Josep Mompou Dencausse įrašas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 600 | 2.800 |
| Rugp 2026 | 100 | 300 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
Kiek dažnai žiūrima Josep Mompou Dencausse darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Josep Mompou Dencausse kūrinių ieško skaitytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 2,0% | 2,6% |
| Švelnus šešėlis | 12,0% | 18,4% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 28,0% | 44,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 44,0% | 28,9% |
| Šviesus | 14,0% | 5,3% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 20,0% | 15,8% |
| Subtili spalva | 10,0% | 13,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 24,0% | 26,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 36,0% | 39,5% |
| Ryški spalva | 10,0% | 5,3% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 32,6% | 36,7% |
| Žemiški tonai | 27,9% | 26,7% |
| Tamsūs tonai | 20,9% | 30,0% |
| Pastelinės spalvos | 11,6% | 3,3% |
| Šiltos spalvos | 2,3% | 3,3% |
| Monochrominis | 2,3% | 0,0% |
| Saulėlydis | 2,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 16,0% | 10,5% |
| Subalansuota | 24,0% | 31,6% |
| Vividūs | 60,0% | 57,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 8,0% | 2,6% |
| Švelnus | 4,0% | 10,5% |
| Subalansuotas | 6,0% | 5,3% |
| Ryški | 14,0% | 10,5% |
| Pareiškimas | 68,0% | 71,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 30,0% | 44,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 20,0% | 7,9% |
| Subalansuota harmonija | 4,0% | 5,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 20,0% | 31,6% |
| Suvarta paletė | 26,0% | 10,5% |
Kurios Josep Mompou Dencausse darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for a female nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sitges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Bella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona. La Rambla 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Olot 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peaches, Cauliflower And Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude At Her Toilette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sant Esrteve D'en Bas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Art ... That Belluga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokiais įrenginiais naudojama Josep Mompou Dencausse peržiūra?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duombų lentelė
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.600 | 90,0% |
| telefonai | 300 | 7,5% |
| planšetės | 100 | 2,5% |
Kokomis kalbomis dominasi Josep Mompou Dencausse?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Vokiečių | 200 | 66,7% |
| Anglų | 100 | 33,3% |
Kiek per dieną vyksta Josep Mompou Dencausse konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 200 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 300 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 200 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 100 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 100 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 100 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 100 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
Josep Mompou Dencausse skaitytojų skaičiaus klausimai
Kurios Josep Mompou Dencausse darbai yra dažniausiai peržiūriniami?
- Barcelona. La Rambla, sulaukęs 300 apsilankymų (8% visų Josep Mompou Dencausse konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Josep Mompou Dencausse atžvilgiu?
- 4.000 kartų per dvylika mėnesių: 700 lankytų menininko puslapio ir 3.300 lankytų darbių puslapių.
Per kurius įrenginius Josep Mompou Dencausse žiūrėtoja?
- Josep Mompou Dencausse lankoma naudojant kompiuteriai (90%),telefonai (8%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 90% visų lankymų.
Kurių Josep Mompou Dencausse kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?
- Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 45% lankytojų, kol katalogo dalis yra 28%.