Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Joseph Murray Ince puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Joseph Murray Ince: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Joseph Murray Ince darbas Hay-on-wye And The Brecon Beacons – per dvylika mėnesių jis sulaukė 200 apsilankymų, užėmindamas 22% visų konsultacijų. Reitinge seka Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine ir Kings College Cambridge. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 400 kartų, o darbių – 800 kartų, iš viso – 1.200 kartų. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 1.000. Skaitytojai pasirenka Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas) 78% atvejais, kai tai sudaro 48% katalogo dalį.
Joseph Murray Ince: 8 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Joseph Murray Ince kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 lankytojų · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 lankytojų · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 lankytojų · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 lankytojų · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 lankytojų · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 lankytojų · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 lankytojų · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 lankytojų · 11,1%
Kada buvo peržiūrėta Joseph Murray Ince informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 200 |
| Lie 2026 | 400 | 600 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kada žiūrėti Joseph Murray Ince darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Joseph Murray Ince kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,9% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 17,2% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 48,3% | 77,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 24,1% | 22,2% |
| Šviesus | 3,5% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 20,7% | 22,2% |
| Subtili spalva | 41,4% | 55,6% |
| Subtilus ir subalansuotas | 34,5% | 22,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 3,5% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 51,8% | 77,8% |
| Žemiški tonai | 44,4% | 22,2% |
| Tamsūs tonai | 3,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 20,7% | 0,0% |
| Subalansuota | 75,9% | 100,0% |
| Vividūs | 3,5% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 6,9% | 0,0% |
| Švelnus | 10,3% | 0,0% |
| Subalansuotas | 10,3% | 0,0% |
| Ryški | 24,1% | 22,2% |
| Pareiškimas | 48,3% | 77,8% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 3,5% | 11,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 3,5% | 11,1% |
| Subalansuota harmonija | 13,8% | 11,1% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 41,4% | 44,4% |
| Suvarta paletė | 37,9% | 22,2% |
Kurių Joseph Murray Ince darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Joseph Murray Ince?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek konsultacijų per dieną turi Joseph Murray Ince ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Joseph Murray Ince auditoriją
Kuri Joseph Murray Ince kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Hay-on-wye And The Brecon Beacons su 200 apsilankymų ir 22% konsultacijų. Viršuje yra 8 darbų.
Kokia Joseph Murray Ince auditorija platformoje WikiOO.org?
- 1.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 800 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Joseph Murray Ince darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), sulaukia 78% apžiūrų, nors sudaro 48% katalogo.