Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jules Coignet puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Jules Coignet: statistika trumpai
Le Chêne et le Roseau, I, 22 yra dažniausiai peržiūrimas Jules Coignet kūrinys: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 100% nuo bendros sumos. Iš viso konsultacijų: 300 (300 lankytų menininko puslapių, 0 darbų). Viršūnė: Lie 2026 (200 lankytojų). Stabisėta pomėgastė: Dramatiškumas (Nuotaika), užima 100% lankytojų dalies iš 12% katalogo.
1 geriausių Jules Coignet darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Jules Coignet kūrinį.
Koks yra Jules Coignet įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 0 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 100 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Jules Coignet, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Jules Coignet kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Nuotaika | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 31,2% | 0,0% |
| Dramatiškumas | 12,5% | 100,0% |
| Žemiškos | 18,8% | 0,0% |
| Romantiška | 18,8% | 0,0% |
| Mistika | 12,5% | 0,0% |
| Nostagiška aura | 6,2% | 0,0% |
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminantis | 50,0% | 0,0% |
| Refleksyvus | 18,8% | 100,0% |
| Dramatiškas | 6,2% | 0,0% |
| Melancholiškas | 6,2% | 0,0% |
| Mirusė | 6,2% | 0,0% |
| Sunkus ir tamsus | 6,2% | 0,0% |
| Dvasinis | 6,2% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 9,7% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 22,6% | 100,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 64,5% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 3,2% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 29,0% | 0,0% |
| Subtili spalva | 41,9% | 100,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 29,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 35,5% | 0,0% |
| Subalansuota | 61,3% | 100,0% |
| Vividūs | 3,2% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 9,7% | 0,0% |
| Švelnus | 3,2% | 0,0% |
| Subalansuotas | 16,1% | 100,0% |
| Ryški | 16,1% | 0,0% |
| Pareiškimas | 54,8% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 9,7% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 3,2% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 3,2% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 35,5% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 48,4% | 100,0% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Jules Coignet kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Lake Nemi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Chêne et le Roseau, I, 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape in Barbizon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The coast of the Bay of Nap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Sandpit in t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipyard at Le Havre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Oak with the Dolmen in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dolmen at Locmariaquer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rennes the fishmonger's mil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople with Hagia S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Jules Coignet skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra Jules Coignet kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 28 Lap (prognozė) | 0 |
Jules Coignet: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Jules Coignet kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Le Chêne et le Roseau, I, 22: 100 apsilankymų, 100% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 1 vietos.
Kokia Jules Coignet auditorija?
- 300 lankytojų per dvylika mėnesių (300 lankytojų puselė, 0 darbų).
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Jules Coignet kūrinių kategorijai?
- Taip, Dramatiškumas (Nuotaika): 100% lankytų lankytų katalogo 12% dalies.