Karlas Blossfeldtas Skaitytojų skaičius ir konsultacijų statistika

1865 – 1932

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Karlas Blossfeldtas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Karlas Blossfeldtas: skaitytojų apžvalga

Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Karlas Blossfeldtas darbas buvo Art Forms in Nature 65: 200 apsilankymų, tai sudaro 12% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Art Forms in Nature 102 ir Art Forms in Nature 45. Įrašai apie Karlas Blossfeldtas buvo peržiūrėti 1.700 kartų: 200 kartų artisto profilyje ir 1.500 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius išliko 50% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 1.100 apsilankymų. Skaitytojai domisi Ryški (Kontrastas) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 24% lankytojų prieš 6% darbų.

10 dažniausiai peržiūrimos Karlas Blossfeldtas darbai

Karlas Blossfeldtas darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 lankytojų · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 lankytojų · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 lankytojų · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 lankytojų · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 lankytojų · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 lankytojų · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 lankytojų · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 lankytojų · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 lankytojų · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 lankytojų · 5,9%

Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Karlas Blossfeldtas įrašas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 2026200900
Rugp 20260200
Rugs 20260300

Kiek dažnai žiūrima Karlas Blossfeldtas darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Karlas Blossfeldtas darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Kokomis kalbomis dominasi Karlas Blossfeldtas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių100100,0%

Kiek per dieną vyksta Karlas Blossfeldtas konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
K 24 Rugs0
P 25 Rugs100
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs100
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa200
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa (prognozė)0
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0

Karlas Blossfeldtas skaitytojų skaičiaus klausimai

Kurios Karlas Blossfeldtas darbai yra dažniausiai peržiūriniami?

Art Forms in Nature 65, sulaukęs 200 apsilankymų (12% visų Karlas Blossfeldtas konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.

Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Karlas Blossfeldtas atžvilgiu?

1.700 kartų per dvylika mėnesių: 200 lankytų menininko puslapio ir 1.500 lankytų darbių puslapių.

Kurių Karlas Blossfeldtas kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?

Ryški (Kontrastas): 24% lankytojų, kol katalogo dalis yra 6%.