Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Laura Knight puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Laura Knight: statistika trumpai
Children Swimming yra dažniausiai peržiūrimas Laura Knight kūrinys: 500 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 11% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: The Green Sea, Lamorna ir Two dancers. Iš viso konsultacijų: 10.600 (7.300 lankytų menininko puslapių, 3.300 darbų). Pokyris: 26% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (4.300 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: telefonai (59%),kompiuteriai (37%) ir planšetės (4%). Preference observed: Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija), 49% of the visits for 36% of the catalog.
10 geriausių Laura Knight darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Laura Knight kūrinį.
-
1
Children Swimming, 1913
500 lankytojų · 11,1%
-
2
The Green Sea, Lamorna
200 lankytojų · 4,4%
-
3
Two dancers
200 lankytojų · 4,4%
-
4
Miss Thompson (Miss Patricia Thompson)
200 lankytojų · 4,4%
-
5
Lamorna Birch, and His Daughters
200 lankytojų · 4,4%
-
6
Young gypsies
200 lankytojų · 4,4%
-
7
Gypsies on Epsom Downs
200 lankytojų · 4,4%
-
8
Gypsies, Caravan and Pony
200 lankytojų · 4,4%
-
9
Untitled (388)
200 lankytojų · 4,4%
-
10
Untitled (552)
200 lankytojų · 4,4%
Koks yra Laura Knight įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 400 |
| Lie 2026 | 1.900 | 2.400 |
| Rugp 2026 | 3.000 | 400 |
| Rugs 2026 | 2.400 | 100 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Laura Knight, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Laura Knight kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 46,0% | 46,7% |
| Švelnus šešėlis | 20,0% | 17,8% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,0% | 26,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 12,0% | 6,7% |
| Šviesus | 0,0% | 2,2% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 34,0% | 40,0% |
| Subtili spalva | 30,0% | 24,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 24,0% | 28,9% |
| Ryški spalvų išraiška | 10,0% | 4,4% |
| Ryški spalva | 2,0% | 2,2% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 68,3% | 54,3% |
| Neutralios spalvos | 19,5% | 31,4% |
| Tamsūs tonai | 12,2% | 14,3% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 46,0% | 57,8% |
| Subalansuota | 44,0% | 35,6% |
| Vividūs | 10,0% | 6,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 18,0% | 13,3% |
| Švelnus | 18,0% | 22,2% |
| Subalansuotas | 8,0% | 15,6% |
| Ryški | 20,0% | 15,6% |
| Pareiškimas | 36,0% | 33,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 26,0% | 20,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 22,0% | 15,6% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 8,9% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 36,0% | 48,9% |
| Suvarta paletė | 8,0% | 6,7% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Laura Knight kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Children Swimming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The ballet shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (623) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (160) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Gypsies, Caravan and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A dark pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in St John's Wood, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Loftus Screwing a Bree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascot finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ar Laura Knight lankoma per telefonus ar kompiuteriais?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| telefonai | 6.300 | 59,4% |
| kompiuteriai | 3.900 | 36,8% |
| planšetės | 400 | 3,8% |
Kokia yra Laura Knight skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Japonų | 1.900 | 76,0% |
| Prancūzų | 400 | 16,0% |
| Lenkų | 100 | 4,0% |
| Protugalų | 100 | 4,0% |
Kokia yra Laura Knight kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 100 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 400 |
| T 30 Rugs | 100 |
| K 1 Spa | 300 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 200 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 100 |
| Š 10 Spa | 400 |
| S 11 Spa | 300 |
| Pr 12 Spa | 100 |
| A 13 Spa | 200 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 400 |
| P 16 Spa | 100 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 400 |
| S 18 Spa (prognozė) | 300 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 400 |
| T 21 Spa (prognozė) | 100 |
| K 22 Spa (prognozė) | 500 |
| P 23 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 400 |
| S 25 Spa (prognozė) | 300 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 400 |
| T 28 Spa (prognozė) | 100 |
| K 29 Spa (prognozė) | 500 |
| P 30 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 500 |
| S 1 Lap (prognozė) | 300 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 100 |
| A 3 Lap (prognozė) | 500 |
| T 4 Lap (prognozė) | 100 |
| K 5 Lap (prognozė) | 600 |
| P 6 Lap (prognozė) | 200 |
Laura Knight: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Laura Knight kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Children Swimming: 500 apsilankymų, 11% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Laura Knight auditorija?
- 10.600 lankytojų per dvylika mėnesių (7.300 lankytojų puselė, 3.300 darbų).
Ar Laura Knight dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?
- Konsultacijos skirstomos į telefonai (59%),kompiuteriai (37%) ir planšetės (4%); pirmauja telefonai su 59% dalimi.
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Laura Knight kūrinių kategorijai?
- Taip, Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija): 49% lankytų lankytų katalogo 36% dalies.