Luca Giordano Kas peržiūrėjo įrašus ir kokius kūdinius

1634 – 1705

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Luca Giordano puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Luca Giordano: ką rodo konsultacijos

Daugiausiai konsultacijų gavo Luca Giordano darbas The Fall of the Rebel Angels – per dvylika mėnesių jis sulaukė 2.000 apsilankymų, užėmindamas 6% visų konsultacijų. Reitinge seka A Cynical Philospher ir Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 3.600 kartų, o darbių – 30.800 kartų, iš viso – 34.400 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation fell by 40%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 26.800. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%). Skaitytojai pasirenka Emocionaliai stiprus (Emocinis tonas) 24% atvejais, kai tai sudaro 0% katalogo dalį.

Luca Giordano: 10 dažniausiai peržiūromų darbų

Kiekvienoje įraše pateikiamas Luca Giordano kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.

  1. The Fall of the Rebel Angels 1 The Fall of the Rebel Angels, 1666 2.000 lankytojų · 5,8%
  2. A Cynical Philospher 2 A Cynical Philospher 1.100 lankytojų · 3,2%
  3. Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne 3 Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne, 1680 800 lankytojų · 2,3%
  4. LA MORT DE SENEQUE 4 LA MORT DE SENEQUE 700 lankytojų · 2,0%
  5. Perseus Fighting Phineus and his Companions 5 Perseus Fighting Phineus and his Companions, 1670 500 lankytojų · 1,4%
  6. St Michael 6 St Michael, 1663 500 lankytojų · 1,4%
  7. San Francisco Javier 7 San Francisco Javier 500 lankytojų · 1,4%
  8. The Death of Seneca 8 The Death of Seneca, 1684 400 lankytojų · 1,2%
  9. Apollo and Marsia 9 Apollo and Marsia 400 lankytojų · 1,2%
  10. SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 10 SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 400 lankytojų · 1,2%

Kada buvo peržiūrėta Luca Giordano informacija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026500400
Lie 20262.00024.800
Rugp 20267003.500
Rugs 20264002.100

Kada žiūrėti Luca Giordano darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Luca Giordano darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Fall of the Rebel Angels000000000800400200
Psyche Honoured by the Peop…00000000010000
The Ecstasy of St. Francis0000000001001000
Death of Seneca00000000001000
Young Bacchus Sleeping00000000010000
Crucifixion of St Peter00000000030000
The Defeat of Sisera0000000000200100
LE MARIAGE DE LA VIERGE00000000001000
The Rape of Europa00000000010000
Marriage of the Virgin00000000000100

Kokia yra Luca Giordano konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Skaičiai lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai30.40088,4%
telefonai3.4009,9%
planšetės6001,7%

Kokomis kalbomis dominasi Luca Giordano?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Skaičiai lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų60028,6%
Prancūzų40019,0%
Ispanų30014,3%
Anglų2009,5%
Korėjiečių2009,5%
Vokiečių1004,8%
Protugalų1004,8%
Rusų1004,8%
Švedų1004,8%

Kiek konsultacijų per dieną turi Luca Giordano ir artimiausiomis trimis savaitėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Skaičiai lentelėje
DienaPeržiūros
K 24 Rugs0
P 25 Rugs400
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs1.300
Pr 28 Rugs500
A 29 Rugs100
T 30 Rugs100
K 1 Spa1.100
P 2 Spa500
Š 3 Spa300
S 4 Spa300
Pr 5 Spa200
A 6 Spa200
T 7 Spa0
K 8 Spa300
P 9 Spa500
Š 10 Spa400
S 11 Spa700
Pr 12 Spa100
A 13 Spa200
T 14 Spa400
K 15 Spa (prognozė)500
P 16 Spa (prognozė)500
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)800
Pr 19 Spa (prognozė)300
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)500
P 23 Spa (prognozė)500
Š 24 Spa (prognozė)300
S 25 Spa (prognozė)800
Pr 26 Spa (prognozė)300
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)500
P 30 Spa (prognozė)500
Š 31 Spa (prognozė)300
S 1 Lap (prognozė)900
Pr 2 Lap (prognozė)300
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)200

Apie Luca Giordano auditoriją

Kuri Luca Giordano kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Pirmiausia yra The Fall of the Rebel Angels su 2.000 apsilankymų ir 6% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Luca Giordano auditorija platformoje WikiOO.org?

34.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.600 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 30.800 lankytojų – meno kūrinius.

Kokių įrenginių naudojasi Luca Giordano skaitytojai?

Jie naudoja kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 88% konsultacijų.

Kurių Luca Giordano darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?

Darbai, apibūdinami kaip Emocionaliai stiprus (Emocinis tonas), sulaukia 24% apžiūrų, nors sudaro 0% katalogo.