Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Marie Laurencin puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Marie Laurencin: skaitytojų apžvalga
Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Marie Laurencin darbas buvo Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913): 1.000 apsilankymų, tai sudaro 12% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra L'éventail (1911) ir La Barque (1920). Įrašai apie Marie Laurencin buvo peržiūrėti 10.500 kartų: 3.200 kartų artisto profilyje ir 7.300 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius sumažėjo 7% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 5.200 apsilankymų. Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (58%),telefonai (36%) ir planšetės (6%). Skaitytojai domisi Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 44% lankytojų prieš 29% darbų.
10 dažniausiai peržiūrimos Marie Laurencin darbai
Marie Laurencin darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1.000 lankytojų · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 lankytojų · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 lankytojų · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 lankytojų · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 lankytojų · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 lankytojų · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 lankytojų · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 lankytojų · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 lankytojų · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 lankytojų · 3,5%
Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Marie Laurencin įrašas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 900 | 4.300 |
| Rugp 2026 | 1.300 | 1.400 |
| Rugs 2026 | 1.000 | 1.500 |
Kiek dažnai žiūrima Marie Laurencin darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Marie Laurencin kūrinių ieško skaitytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,1% | 1,2% |
| Švelnus šešėlis | 26,5% | 15,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 30,6% | 40,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 28,6% | 43,5% |
| Šviesus | 10,2% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 67,3% | 67,1% |
| Subtili spalva | 30,6% | 27,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 2,0% | 5,9% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 77,8% | 88,0% |
| Žemiški tonai | 11,1% | 12,0% |
| Monochrominis | 11,1% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 53,1% | 60,0% |
| Subalansuota | 46,9% | 34,1% |
| Vividūs | 0,0% | 5,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 18,4% | 11,8% |
| Švelnus | 20,4% | 24,7% |
| Subalansuotas | 14,3% | 16,5% |
| Ryški | 18,4% | 24,7% |
| Pareiškimas | 28,6% | 22,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 42,9% | 43,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 14,3% | 20,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,2% | 9,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 20,4% | 20,0% |
| Suvarta paletė | 14,3% | 7,1% |
Kurios Marie Laurencin darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokiais įrenginiais naudojama Marie Laurencin peržiūra?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duombų lentelė
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 6.100 | 58,1% |
| telefonai | 3.800 | 36,2% |
| planšetės | 600 | 5,7% |
Kokomis kalbomis dominasi Marie Laurencin?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 800 | 61,5% |
| Ispanų | 200 | 15,4% |
| Danų | 100 | 7,7% |
| Korėjiečių | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Kiek per dieną vyksta Marie Laurencin konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 200 |
| K 24 Rugs | 300 |
| P 25 Rugs | 100 |
| Š 26 Rugs | 200 |
| S 27 Rugs | 200 |
| Pr 28 Rugs | 400 |
| A 29 Rugs | 100 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 1.000 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 300 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 400 |
| K 8 Spa | 200 |
| P 9 Spa | 400 |
| Š 10 Spa | 700 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa | 300 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 300 |
| K 15 Spa (prognozė) | 200 |
| P 16 Spa (prognozė) | 700 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 400 |
| S 18 Spa (prognozė) | 300 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 300 |
| A 20 Spa (prognozė) | 100 |
| T 21 Spa (prognozė) | 300 |
| K 22 Spa (prognozė) | 300 |
| P 23 Spa (prognozė) | 800 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 500 |
| S 25 Spa (prognozė) | 300 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 400 |
| A 27 Spa (prognozė) | 100 |
| T 28 Spa (prognozė) | 400 |
| K 29 Spa (prognozė) | 300 |
| P 30 Spa (prognozė) | 900 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 500 |
| S 1 Lap (prognozė) | 400 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 400 |
Marie Laurencin skaitytojų skaičiaus klausimai
Kurios Marie Laurencin darbai yra dažniausiai peržiūriniami?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), sulaukęs 1.000 apsilankymų (12% visų Marie Laurencin konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Marie Laurencin atžvilgiu?
- 10.500 kartų per dvylika mėnesių: 3.200 lankytų menininko puslapio ir 7.300 lankytų darbių puslapių.
Per kurius įrenginius Marie Laurencin žiūrėtoja?
- Marie Laurencin lankoma naudojant kompiuteriai (58%),telefonai (36%) ir planšetės (6%); kompiuteriai sudaro 58% visų lankymų.
Kurių Marie Laurencin kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?
- Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas): 44% lankytojų, kol katalogo dalis yra 29%.