Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Maurice Utrillo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Maurice Utrillo: skaitytojų apžvalga
Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Maurice Utrillo darbas buvo Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie: 700 apsilankymų, tai sudaro 2% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra The pink house in Montmartre ir Sacre-Coeur. Įrašai apie Maurice Utrillo buvo peržiūrėti 30.800 kartų: 4.800 kartų artisto profilyje ir 26.000 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius išliko 52% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 23.700 apsilankymų. Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (83%),telefonai (15%) ir planšetės (2%). Skaitytojai domisi Blėskios (Spalvų nasyginimas) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 39% lankytojų prieš 24% darbų.
10 dažniausiai peržiūrimos Maurice Utrillo darbai
Maurice Utrillo darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.
-
1
Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie
700 lankytojų · 2,5%
-
2
The pink house in Montmartre
600 lankytojų · 2,1%
-
3
Sacre-Coeur
500 lankytojų · 1,8%
-
4
The Lapin Agile [Le Lapin Agile], 1913
400 lankytojų · 1,4%
-
5
Windmills of Montmartre
400 lankytojų · 1,4%
-
6
A Street in a Suburb of Paris, 1912
400 lankytojų · 1,4%
-
7
montmartre, 1930
400 lankytojų · 1,4%
-
8
le Maquis de Montmartre Sous la Neige
400 lankytojų · 1,4%
-
9
Rue du Chevalier de la Barre, Les coupoles du Sacré-Cœur et le clocher de Saint-Pierre de Montmartre
400 lankytojų · 1,4%
-
10
The House of Mimi Pinson in Montmartre
300 lankytojų · 1,1%
Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Maurice Utrillo įrašas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 200 | 1.100 |
| Lie 2026 | 3.000 | 20.700 |
| Rugp 2026 | 500 | 1.800 |
| Rugs 2026 | 1.100 | 2.400 |
Kiek dažnai žiūrima Maurice Utrillo darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Maurice Utrillo kūrinių ieško skaitytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 8,2% |
| Švelnus šešėlis | 10,0% | 18,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 42,0% | 36,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 38,0% | 30,4% |
| Šviesus | 4,0% | 6,4% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 24,0% | 38,9% |
| Subtili spalva | 54,0% | 36,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 18,0% | 19,6% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 5,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 69,2% | 60,4% |
| Žemiški tonai | 25,6% | 35,3% |
| Gamta | 2,6% | 2,1% |
| Pastelinės spalvos | 2,6% | 1,1% |
| Tamsūs tonai | 0,0% | 1,1% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 18,0% | 30,0% |
| Subalansuota | 68,0% | 56,1% |
| Vividūs | 14,0% | 13,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 2,0% | 3,2% |
| Švelnus | 22,0% | 17,9% |
| Subalansuotas | 10,0% | 13,6% |
| Ryški | 18,0% | 32,9% |
| Pareiškimas | 48,0% | 32,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 20,0% | 26,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 14,0% | 11,4% |
| Subalansuota harmonija | 18,0% | 15,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 42,0% | 38,9% |
| Suvarta paletė | 6,0% | 8,2% |
Kurios Maurice Utrillo darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lapin Agile [Le Lapin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| La Butte Pinson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| place pigalle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windmills of Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Custine street near Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Bridges of Toulouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Montmartre (Le Moulin De La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rue du Chevalier de la Barr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Near Montmagny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pontoise, Rue De L'éperon a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
Kokiais įrenginiais naudojama Maurice Utrillo peržiūra?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duombų lentelė
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 25.500 | 82,8% |
| telefonai | 4.600 | 14,9% |
| planšetės | 700 | 2,3% |
Kokomis kalbomis dominasi Maurice Utrillo?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 900 | 32,1% |
| Vokiečių | 400 | 14,3% |
| Bulgarų | 300 | 10,7% |
| Gruzinų | 200 | 7,1% |
| Rusų | 200 | 7,1% |
| Ukrainiečių | 200 | 7,1% |
| Čekų | 100 | 3,6% |
| Italų | 100 | 3,6% |
| Japonų | 100 | 3,6% |
| Lenkų | 100 | 3,6% |
Kiek per dieną vyksta Maurice Utrillo konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 300 |
| P 25 Rugs | 400 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 300 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 400 |
| Š 3 Spa | 100 |
| S 4 Spa | 300 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 700 |
| T 7 Spa | 300 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 200 |
| Š 10 Spa | 600 |
| S 11 Spa | 300 |
| Pr 12 Spa | 300 |
| A 13 Spa | 200 |
| T 14 Spa | 700 |
| K 15 Spa (prognozė) | 200 |
| P 16 Spa (prognozė) | 500 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 400 |
| S 18 Spa (prognozė) | 500 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 300 |
| A 20 Spa (prognozė) | 500 |
| T 21 Spa (prognozė) | 500 |
| K 22 Spa (prognozė) | 200 |
| P 23 Spa (prognozė) | 600 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 400 |
| S 25 Spa (prognozė) | 600 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 300 |
| A 27 Spa (prognozė) | 600 |
| T 28 Spa (prognozė) | 600 |
| K 29 Spa (prognozė) | 200 |
| P 30 Spa (prognozė) | 700 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 500 |
| S 1 Lap (prognozė) | 600 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 300 |
| A 3 Lap (prognozė) | 600 |
| T 4 Lap (prognozė) | 700 |
Maurice Utrillo skaitytojų skaičiaus klausimai
Kurios Maurice Utrillo darbai yra dažniausiai peržiūriniami?
- Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie, sulaukęs 700 apsilankymų (2% visų Maurice Utrillo konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Maurice Utrillo atžvilgiu?
- 30.800 kartų per dvylika mėnesių: 4.800 lankytų menininko puslapio ir 26.000 lankytų darbių puslapių.
Per kurius įrenginius Maurice Utrillo žiūrėtoja?
- Maurice Utrillo lankoma naudojant kompiuteriai (83%),telefonai (15%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 83% visų lankymų.
Kurių Maurice Utrillo kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?
- Blėskios (Spalvų nasyginimas): 39% lankytojų, kol katalogo dalis yra 24%.