Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Mikuláš Galanda puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Mikuláš Galanda: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Mikuláš Galanda darbas Pastorale – per dvylika mėnesių jis sulaukė 200 apsilankymų, užėmindamas 18% visų konsultacijų. Reitinge seka Pink Clown. Head of the Little Clown ir Lumberjacks. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 700 kartų, o darbių – 700 kartų, iš viso – 1.400 kartų. Between Rugs 2026 and Spa 2026 consultation fell by 50%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 1.000. Skaitytojai pasirenka Žemiškos (Nuotaika) 50% atvejais, kai tai sudaro 8% katalogo dalį.
Mikuláš Galanda: 9 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Mikuláš Galanda kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Pastorale
200 lankytojų · 18,2%
-
2
Pink Clown. Head of the Little Clown
200 lankytojų · 18,2%
-
3
Lumberjacks
100 lankytojų · 9,1%
-
4
Mother with her Child at a Poppy Head
100 lankytojų · 9,1%
-
5
Act
100 lankytojų · 9,1%
-
6
Roses in the Pitcher
100 lankytojų · 9,1%
-
7
Metaphysical Still Life
100 lankytojų · 9,1%
-
8
Painter
100 lankytojų · 9,1%
-
9
Mother With a Scarf And the Baby
100 lankytojų · 9,1%
Kada buvo peržiūrėta Mikuláš Galanda informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 600 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 200 | 0 |
| Spa 2026 | 100 | 0 |
Kada žiūrėti Mikuláš Galanda darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Mikuláš Galanda kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Nuotaika | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Dramatiškumas | 25,0% | 0,0% |
| Žemiškos | 8,3% | 50,0% |
| Žaismingas | 8,3% | 50,0% |
| Raminanti | 25,0% | 0,0% |
| Romantiška | 16,7% | 0,0% |
| Minimalistinis | 8,3% | 0,0% |
| Nostagiška aura | 8,3% | 0,0% |
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Melancholiškas | 33,3% | 0,0% |
| Raminantis | 16,7% | 50,0% |
| Žaismingas | 8,3% | 50,0% |
| Sunkus ir tamsus | 16,7% | 0,0% |
| Raminantis | 8,3% | 0,0% |
| Raminantis | 8,3% | 0,0% |
| Romantiškas | 8,3% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 26,0% | 9,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 20,0% | 54,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 20,0% | 18,2% |
| Šviesus | 28,0% | 18,2% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 38,0% | 27,3% |
| Subtili spalva | 28,0% | 36,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 22,0% | 36,4% |
| Ryški spalvų išraiška | 12,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 34,8% | 71,4% |
| Žemiški tonai | 32,6% | 0,0% |
| Monochrominis | 21,7% | 28,6% |
| Tamsūs tonai | 10,9% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 16,0% | 9,1% |
| Subalansuota | 62,0% | 72,7% |
| Vividūs | 22,0% | 18,2% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 58,0% | 54,5% |
| Švelnus | 26,0% | 36,4% |
| Subalansuotas | 10,0% | 9,1% |
| Ryški | 4,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 2,0% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 14,0% | 27,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 10,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 4,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 30,0% | 27,3% |
| Suvarta paletė | 42,0% | 45,5% |
Kurių Mikuláš Galanda darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Girl's Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After the Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Over the Cradle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tahitian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slovak Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers Harlequin and Columb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with Bellflowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In an Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bandits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Mikuláš Galanda?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Italų | 100 | 100,0% |
Kiek konsultacijų per dieną turi Mikuláš Galanda ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 100 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 100 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 100 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 100 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 100 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Mikuláš Galanda auditoriją
Kuri Mikuláš Galanda kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Pastorale su 200 apsilankymų ir 18% konsultacijų. Viršuje yra 9 darbų.
Kokia Mikuláš Galanda auditorija platformoje WikiOO.org?
- 1.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 700 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Mikuláš Galanda darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Žemiškos (Nuotaika), sulaukia 50% apžiūrų, nors sudaro 8% katalogo.