Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Netanas Oliveira puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Netanas Oliveira: statistika trumpai
Running Dog yra dažniausiai peržiūrimas Netanas Oliveira kūrinys: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 12% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: White Faced Owl II ir Site with Blue and White. Iš viso konsultacijų: 2.200 (800 lankytų menininko puslapių, 1.400 darbų). Pokyris: 100% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Rugp 2026 (1.500 lankytojų). Preference observed: Tamsūs tonai (Spalvų paletė), 47% of the visits for 25% of the catalog.
10 geriausių Netanas Oliveira darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Netanas Oliveira kūrinį.
-
1
Running Dog, 1961
200 lankytojų · 12,5%
-
2
White Faced Owl II, 1964
200 lankytojų · 12,5%
-
3
Site with Blue and White, 1978
200 lankytojų · 12,5%
-
4
Man with a Hat, Cane and Glove, 1961
100 lankytojų · 6,2%
-
5
Nineteen Twenty Nine, 1961
100 lankytojų · 6,2%
-
6
Professor Hassel Smith Takes To Trottin, 1961
100 lankytojų · 6,2%
-
7
Untitled (New Mexican Site), from the portfolio Revisited, 1995
100 lankytojų · 6,2%
-
8
Conversation, 1961
100 lankytojų · 6,2%
-
9
Seated Man with Dog, 1957
100 lankytojų · 6,2%
-
10
Untitled (Ryan 21), from the portfolio Revisited, 1995
100 lankytojų · 6,2%
Koks yra Netanas Oliveira įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 0 | 600 |
| Rugp 2026 | 800 | 700 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Netanas Oliveira, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Netanas Oliveira kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 46,9% | 37,5% |
| Švelnus šešėlis | 15,6% | 18,8% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 25,0% | 25,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 3,1% | 6,2% |
| Šviesus | 9,4% | 12,5% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 59,4% | 25,0% |
| Subtili spalva | 15,6% | 31,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 9,4% | 12,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 15,6% | 31,2% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 45,8% | 26,7% |
| Tamsūs tonai | 25,0% | 46,7% |
| Neutralios spalvos | 20,8% | 26,7% |
| Monochrominis | 8,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 56,2% | 37,5% |
| Subalansuota | 31,2% | 43,8% |
| Vividūs | 12,5% | 18,8% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 28,1% | 6,2% |
| Švelnus | 21,9% | 31,2% |
| Subalansuotas | 12,5% | 31,2% |
| Ryški | 12,5% | 6,2% |
| Pareiškimas | 25,0% | 25,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 12,5% | 12,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 9,4% | 12,5% |
| Subalansuota harmonija | 12,5% | 6,2% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 37,5% | 37,5% |
| Suvarta paletė | 28,1% | 31,2% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Netanas Oliveira kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rabbit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man with a Hat, Cane and Gl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nineteen Twenty Nine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (Interior Site rus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VII, from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VI, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe V, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe IV, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe II, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Edgar Allan Poe I, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Netanas Oliveira skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra Netanas Oliveira kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 200 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 100 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 300 |
| K 15 Spa | 100 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 100 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 200 |
| T 21 Spa (prognozė) | 300 |
| K 22 Spa (prognozė) | 100 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 100 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 300 |
| T 28 Spa (prognozė) | 400 |
| K 29 Spa (prognozė) | 100 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 100 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 300 |
| T 4 Lap (prognozė) | 400 |
| K 5 Lap (prognozė) | 100 |
Netanas Oliveira: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Netanas Oliveira kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Running Dog: 200 apsilankymų, 12% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Netanas Oliveira auditorija?
- 2.200 lankytojų per dvylika mėnesių (800 lankytojų puselė, 1.400 darbų).
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Netanas Oliveira kūrinių kategorijai?
- Taip, Tamsūs tonai (Spalvų paletė): 47% lankytų lankytų katalogo 25% dalies.