Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Nicolas Tournier puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Nicolas Tournier: statistika trumpai
Merry Company yra dažniausiai peržiūrimas Nicolas Tournier kūrinys: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 19% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: The Descent from the Cross ir Roman Charity. Iš viso konsultacijų: 2.300 (1.000 lankytų menininko puslapių, 1.300 darbų). Pokyris: 100% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (2.200 lankytojų). Preference observed: Subtili spalva (Spalvų nasyginimas), 62% of the visits for 32% of the catalog.
10 geriausių Nicolas Tournier darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Nicolas Tournier kūrinį.
-
1
Merry Company
300 lankytojų · 18,8%
-
2
The Descent from the Cross
300 lankytojų · 18,8%
-
3
Roman Charity, 1620
300 lankytojų · 18,8%
-
4
St Paul, 1625
100 lankytojų · 6,2%
-
5
LE CONCERT
100 lankytojų · 6,2%
-
6
Montbéliard
100 lankytojų · 6,2%
-
7
The Concert
100 lankytojų · 6,2%
-
8
LE CHRIST EN CROIX, LA VIERGE, LA MADELEINE, SAINT JEAN ET SAINT VINCENT DE PAUL
100 lankytojų · 6,2%
-
9
The death of St. Cecilia
100 lankytojų · 6,2%
-
10
Christ on the Cross with the Virgin, Mary Magdalene, St. John and St. Francis of Paola, 1628
100 lankytojų · 6,2%
Koks yra Nicolas Tournier įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 1.000 | 1.200 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Nicolas Tournier, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Nicolas Tournier kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Melancholiškas | 40,0% | 66,7% |
| Raminantis | 20,0% | 33,3% |
| Dramatiškas | 20,0% | 0,0% |
| Refleksyvus | 20,0% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 84,0% | 93,8% |
| Švelnus šešėlis | 10,0% | 6,2% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 6,0% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 62,0% | 37,5% |
| Subtili spalva | 32,0% | 62,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 4,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 95,3% | 100,0% |
| Tamsūs tonai | 2,3% | 0,0% |
| Neutralios spalvos | 2,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 84,0% | 93,8% |
| Subalansuota | 16,0% | 6,2% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 26,0% | 25,0% |
| Švelnus | 38,0% | 31,2% |
| Subalansuotas | 8,0% | 12,5% |
| Ryški | 8,0% | 6,2% |
| Pareiškimas | 20,0% | 25,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 10,0% | 25,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 10,0% | 12,5% |
| Subalansuota harmonija | 20,0% | 6,2% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 46,0% | 43,8% |
| Suvarta paletė | 14,0% | 12,5% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Nicolas Tournier kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ on the Cross with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE CONCERT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Company | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX, LA VIER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Denial of Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with Goliath’s head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Nicolas Tournier skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra Nicolas Tournier kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
Nicolas Tournier: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Nicolas Tournier kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Merry Company: 300 apsilankymų, 19% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Nicolas Tournier auditorija?
- 2.300 lankytojų per dvylika mėnesių (1.000 lankytojų puselė, 1.300 darbų).
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Nicolas Tournier kūrinių kategorijai?
- Taip, Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 62% lankytų lankytų katalogo 32% dalies.