Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Weber puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Paul Weber: statistika trumpai
In the Catskills yra dažniausiai peržiūrimas Paul Weber kūrinys: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 27% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Mountain Pools ir Extensive Landscape with Valley and Mountains. Iš viso konsultacijų: 1.600 (600 lankytų menininko puslapių, 1.000 darbų). Pokyris: 67% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (1.200 lankytojų). Preference observed: Žemiški tonai (Spalvų paletė), 82% of the visits for 62% of the catalog.
6 geriausių Paul Weber darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Paul Weber kūrinį.
Koks yra Paul Weber įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 800 |
| Rugp 2026 | 200 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Paul Weber, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Paul Weber kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 12,5% | 9,1% |
| Švelnus šešėlis | 75,0% | 90,9% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 0,0% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 12,5% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 25,0% | 36,4% |
| Subtili spalva | 37,5% | 18,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 12,5% | 27,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 25,0% | 18,2% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 62,5% | 81,8% |
| Tamsūs tonai | 25,0% | 18,2% |
| Neutralios spalvos | 12,5% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 25,0% | 36,4% |
| Subalansuota | 62,5% | 54,5% |
| Vividūs | 12,5% | 9,1% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 12,5% | 9,1% |
| Švelnus | 12,5% | 9,1% |
| Subalansuotas | 12,5% | 18,2% |
| Ryški | 0,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 62,5% | 63,6% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 12,5% | 9,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 62,5% | 72,7% |
| Suvarta paletė | 25,0% | 18,2% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Paul Weber kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Titti, Lake Como, Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Catskills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Homeward Bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Pools | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Forest Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Extensive Landscape with Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Paul Weber skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 200 | 100,0% |
Kokia yra Paul Weber kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 100 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 100 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
Paul Weber: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Paul Weber kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- In the Catskills: 300 apsilankymų, 27% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 6 vietos.
Kokia Paul Weber auditorija?
- 1.600 lankytojų per dvylika mėnesių (600 lankytojų puselė, 1.000 darbų).
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Paul Weber kūrinių kategorijai?
- Taip, Žemiški tonai (Spalvų paletė): 82% lankytų lankytų katalogo 62% dalies.