Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Pavelas Tchelitchew puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Pavelas Tchelitchew: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Pavelas Tchelitchew darbas Hide and Seek – per dvylika mėnesių jis sulaukė 600 apsilankymų, užėmindamas 75% visų konsultacijų. Reitinge seka Study for Children Two Nude Boys ir Study for Mme. Bonjean. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 500 kartų, o darbių – 800 kartų, iš viso – 1.300 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation fell by 50%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 600. Skaitytojai pasirenka Vividūs (Spalvų intensyvumas) 88% atvejais, kai tai sudaro 10% katalogo dalį.
Pavelas Tchelitchew: 3 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Pavelas Tchelitchew kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
Kada buvo peržiūrėta Pavelas Tchelitchew informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 100 | 500 |
| Rugp 2026 | 200 | 200 |
| Rugs 2026 | 200 | 0 |
Kada žiūrėti Pavelas Tchelitchew darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Pavelas Tchelitchew kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 25,0% | 12,5% |
| Švelnus šešėlis | 40,0% | 75,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 15,0% | 12,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 10,0% | 0,0% |
| Šviesus | 10,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 55,0% | 12,5% |
| Subtili spalva | 20,0% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 25,0% | 87,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsūs tonai | 6,7% | 75,0% |
| Žemiški tonai | 40,0% | 12,5% |
| Monochrominis | 33,3% | 12,5% |
| Neutralios spalvos | 20,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 60,0% | 12,5% |
| Subalansuota | 30,0% | 0,0% |
| Vividūs | 10,0% | 87,5% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 50,0% | 12,5% |
| Švelnus | 5,0% | 0,0% |
| Subalansuotas | 10,0% | 0,0% |
| Ryški | 5,0% | 12,5% |
| Pareiškimas | 30,0% | 75,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 20,0% | 75,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 20,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 5,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 15,0% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 40,0% | 25,0% |
Kurių Pavelas Tchelitchew darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maude Stettiner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Pears | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hide and Seek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 200 | 0 |
| Final Sketch for Phenomena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Mme. Bonjean | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abstract Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Lisa Rosovisky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (607) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anemones | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Pavelas Tchelitchew?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 600 | 85,7% |
| Ispanų | 100 | 14,3% |
Kiek konsultacijų per dieną turi Pavelas Tchelitchew ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 200 |
| Š 3 Spa | 200 |
| S 4 Spa | 100 |
| Pr 5 Spa | 500 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 100 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Pavelas Tchelitchew auditoriją
Kuri Pavelas Tchelitchew kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Hide and Seek su 600 apsilankymų ir 75% konsultacijų. Viršuje yra 3 darbų.
Kokia Pavelas Tchelitchew auditorija platformoje WikiOO.org?
- 1.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 500 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 800 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Pavelas Tchelitchew darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Vividūs (Spalvų intensyvumas), sulaukia 88% apžiūrų, nors sudaro 10% katalogo.