Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Puru (Pu Xinyu) puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Puru (Pu Xinyu): skaitytojų apžvalga
Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Puru (Pu Xinyu) darbas buvo PEAR FLOWER AND BIRD: 200 apsilankymų, tai sudaro 4% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra AUTUMN COUNTRYSIDE ir Kneeling by the River. Įrašai apie Puru (Pu Xinyu) buvo peržiūrėti 4.800 kartų: 1.200 kartų artisto profilyje ir 3.600 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius išliko 100% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 3.800 apsilankymų. Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (81%),telefonai (17%) ir planšetės (2%). Skaitytojai domisi Pastelinės spalvos (Spalvų paletė) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 34% lankytojų prieš 26% darbų.
10 dažniausiai peržiūrimos Puru (Pu Xinyu) darbai
Puru (Pu Xinyu) darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 lankytojų · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 lankytojų · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 lankytojų · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 lankytojų · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 lankytojų · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 lankytojų · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 lankytojų · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 lankytojų · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 lankytojų · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 lankytojų · 2,1%
Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Puru (Pu Xinyu) įrašas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 600 | 3.200 |
| Rugp 2026 | 200 | 100 |
| Rugs 2026 | 100 | 100 |
| Spa 2026 | 300 | 100 |
Kiek dažnai žiūrima Puru (Pu Xinyu) darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Puru (Pu Xinyu) kūrinių ieško skaitytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 0,0% | 4,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 22,0% | 19,1% |
| Šviesus | 78,0% | 76,6% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 62,0% | 66,0% |
| Subtili spalva | 28,0% | 23,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 6,0% | 8,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,0% | 2,1% |
| Ryški spalva | 2,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 60,0% | 57,5% |
| Pastelinės spalvos | 26,0% | 34,0% |
| Monochrominis | 10,0% | 6,4% |
| Žemiški tonai | 2,0% | 2,1% |
| Saulėlydis | 2,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 18,0% | 23,4% |
| Subalansuota | 60,0% | 63,8% |
| Vividūs | 22,0% | 12,8% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 52,0% | 48,9% |
| Švelnus | 28,0% | 29,8% |
| Subalansuotas | 10,0% | 8,5% |
| Ryški | 8,0% | 8,5% |
| Pareiškimas | 2,0% | 4,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 2,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 2,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 16,0% | 12,8% |
| Suvarta paletė | 80,0% | 87,2% |
Kurios Puru (Pu Xinyu) darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokiais įrenginiais naudojama Puru (Pu Xinyu) peržiūra?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duombų lentelė
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.900 | 81,2% |
| telefonai | 800 | 16,7% |
| planšetės | 100 | 2,1% |
Kokomis kalbomis dominasi Puru (Pu Xinyu)?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Vokiečių | 100 | 33,3% |
| Anglų | 100 | 33,3% |
| Prancūzų | 100 | 33,3% |
Kiek per dieną vyksta Puru (Pu Xinyu) konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 100 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 100 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 100 |
| A 3 Lap | 400 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 400 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 100 |
| A 17 Lap (prognozė) | 500 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 100 |
| A 24 Lap (prognozė) | 500 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Puru (Pu Xinyu) skaitytojų skaičiaus klausimai
Kurios Puru (Pu Xinyu) darbai yra dažniausiai peržiūriniami?
- PEAR FLOWER AND BIRD, sulaukęs 200 apsilankymų (4% visų Puru (Pu Xinyu) konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Puru (Pu Xinyu) atžvilgiu?
- 4.800 kartų per dvylika mėnesių: 1.200 lankytų menininko puslapio ir 3.600 lankytų darbių puslapių.
Per kurius įrenginius Puru (Pu Xinyu) žiūrėtoja?
- Puru (Pu Xinyu) lankoma naudojant kompiuteriai (81%),telefonai (17%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 81% visų lankymų.
Kurių Puru (Pu Xinyu) kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?
- Pastelinės spalvos (Spalvų paletė): 34% lankytojų, kol katalogo dalis yra 26%.