Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Rafaelis De Penagos puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Rafaelis De Penagos: statistika trumpai
Untitled (551) yra dažniausiai peržiūrimas Rafaelis De Penagos kūrinys: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 6% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Untitled (168) ir Untitled (205). Iš viso konsultacijų: 6.100 (1.000 lankytų menininko puslapių, 5.100 darbų). Pokyris: 100% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (5.500 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (98%) ir telefonai (2%). Preference observed: Suvarta paletė (Spalvų harmonija), 19% of the visits for 4% of the catalog.
10 geriausių Rafaelis De Penagos darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Rafaelis De Penagos kūrinį.
-
1
Untitled (551)
300 lankytojų · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 lankytojų · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 lankytojų · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 lankytojų · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 lankytojų · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 lankytojų · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 lankytojų · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 lankytojų · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 lankytojų · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 lankytojų · 1,9%
Koks yra Rafaelis De Penagos įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 400 |
| Lie 2026 | 900 | 4.600 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Rafaelis De Penagos, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Rafaelis De Penagos kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 2,0% | 3,8% |
| Švelnus šešėlis | 10,0% | 9,4% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 28,0% | 18,9% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 30,0% | 41,5% |
| Šviesus | 30,0% | 26,4% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 24,0% | 24,5% |
| Subtili spalva | 16,0% | 13,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 20,0% | 18,9% |
| Ryški spalvų išraiška | 32,0% | 43,4% |
| Ryški spalva | 8,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 47,8% | 40,0% |
| Tamsūs tonai | 19,6% | 18,0% |
| Žemiški tonai | 17,4% | 20,0% |
| Pastelinės spalvos | 10,9% | 10,0% |
| Gamta | 2,2% | 4,0% |
| Saulėlydis | 0,0% | 6,0% |
| Metaliniai atspindžiai | 0,0% | 2,0% |
| Šiltos spalvos | 2,2% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 16,0% | 11,3% |
| Subalansuota | 42,0% | 41,5% |
| Vividūs | 42,0% | 47,2% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 2,0% | 0,0% |
| Švelnus | 4,0% | 1,9% |
| Subalansuotas | 4,0% | 0,0% |
| Ryški | 12,0% | 13,2% |
| Pareiškimas | 78,0% | 84,9% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 24,0% | 17,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 20,0% | 18,9% |
| Subalansuota harmonija | 12,0% | 24,5% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 40,0% | 20,8% |
| Suvarta paletė | 4,0% | 18,9% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Rafaelis De Penagos kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Ar Rafaelis De Penagos lankoma per telefonus ar kompiuteriais?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 6.000 | 98,4% |
| telefonai | 100 | 1,6% |
Kokia yra Rafaelis De Penagos skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra Rafaelis De Penagos kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 100 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 100 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 100 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 100 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 200 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 200 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 200 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 200 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
Rafaelis De Penagos: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Rafaelis De Penagos kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Untitled (551): 300 apsilankymų, 6% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Rafaelis De Penagos auditorija?
- 6.100 lankytojų per dvylika mėnesių (1.000 lankytojų puselė, 5.100 darbų).
Ar Rafaelis De Penagos dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?
- Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (98%) ir telefonai (2%); pirmauja kompiuteriai su 98% dalimi.
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Rafaelis De Penagos kūrinių kategorijai?
- Taip, Suvarta paletė (Spalvų harmonija): 19% lankytų lankytų katalogo 4% dalies.