Roza Bonur Kas peržiūrėjo įrašus ir kokius kūdinius

1822 – 1899

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Roza Bonur puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Roza Bonur: ką rodo konsultacijos

Daugiausiai konsultacijų gavo Roza Bonur darbas The Horse Fair – per dvylika mėnesių jis sulaukė 900 apsilankymų, užėmindamas 12% visų konsultacijų. Reitinge seka Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' ir Head of a Donkey. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 3.700 kartų, o darbių – 5.800 kartų, iš viso – 9.500 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 1367%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 4.600. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (56%),telefonai (38%) ir planšetės (6%). Skaitytojai pasirenka Suvarta paletė (Spalvų harmonija) 56% atvejais, kai tai sudaro 32% katalogo dalį.

Roza Bonur: 10 dažniausiai peržiūromų darbų

Kiekvienoje įraše pateikiamas Roza Bonur kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.

  1. The Horse Fair 1 The Horse Fair, 1852 900 lankytojų · 12,3%
  2. Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 2 Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 900 lankytojų · 12,3%
  3. Head of a Donkey 3 Head of a Donkey 600 lankytojų · 8,2%
  4. The Horse Fair 4 The Horse Fair, 1853 400 lankytojų · 5,5%
  5. Plowing in the Nivernais 5 Plowing in the Nivernais, 1849 400 lankytojų · 5,5%
  6. Lion in a Mountainous Landscape 6 Lion in a Mountainous Landscape, 1880 300 lankytojų · 4,1%
  7. A Limier Briquet Hound 7 A Limier Briquet Hound, 1880 300 lankytojų · 4,1%
  8. Study for ''The Horse Fair'' 8 Study for ''The Horse Fair'' 300 lankytojų · 4,1%
  9. Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur 9 Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026 300 lankytojų · 4,1%
  10. Weaning the Calves 10 Weaning the Calves, 1879 200 lankytojų · 2,7%

Kada buvo peržiūrėta Roza Bonur informacija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100100
Lie 20268003.800
Rugp 2026100200
Rugs 20262.7001.700

Kada žiūrėti Roza Bonur darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Roza Bonur darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Horse Fair0000000003000400
The Horse Fair0000000003000100
Weaning the Calves0000000001000100
Plowing in the Nivernais00000000000300
Going to Market000000000000
A Limier Briquet Hound0000000000100200
Highland Raid00000000000100
Cattle at Rest on a Hillsid…000000000000
The Horse Fair (study)000000000000
Sheep by the Sea000000000000

Kokia yra Roza Bonur konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Skaičiai lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai5.30055,8%
telefonai3.60037,9%
planšetės6006,3%

Kokomis kalbomis dominasi Roza Bonur?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Skaičiai lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių1.20048,0%
Prancūzų50020,0%
Anglų2008,0%
Ispanų2008,0%
Italų2008,0%
Slovakų1004,0%
Švedų1004,0%

Kiek konsultacijų per dieną turi Roza Bonur ir artimiausiomis trimis savaitėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Skaičiai lentelėje
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs300
S 27 Rugs100
Pr 28 Rugs1.000
A 29 Rugs100
T 30 Rugs100
K 1 Spa400
P 2 Spa0
Š 3 Spa300
S 4 Spa600
Pr 5 Spa100
A 6 Spa200
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa300
Š 10 Spa1.000
S 11 Spa100
Pr 12 Spa100
A 13 Spa400
T 14 Spa400
K 15 Spa300
P 16 Spa200
Š 17 Spa (prognozė)700
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)500
A 20 Spa (prognozė)300
T 21 Spa (prognozė)300
K 22 Spa (prognozė)400
P 23 Spa (prognozė)200
Š 24 Spa (prognozė)700
S 25 Spa (prognozė)400
Pr 26 Spa (prognozė)600
A 27 Spa (prognozė)300
T 28 Spa (prognozė)300
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)200
Š 31 Spa (prognozė)800
S 1 Lap (prognozė)400
Pr 2 Lap (prognozė)600
A 3 Lap (prognozė)300
T 4 Lap (prognozė)300
K 5 Lap (prognozė)400
P 6 Lap (prognozė)200

Apie Roza Bonur auditoriją

Kuri Roza Bonur kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Pirmiausia yra The Horse Fair su 900 apsilankymų ir 12% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Roza Bonur auditorija platformoje WikiOO.org?

9.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.700 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 5.800 lankytojų – meno kūrinius.

Kokių įrenginių naudojasi Roza Bonur skaitytojai?

Jie naudoja kompiuteriai (56%),telefonai (38%) ir planšetės (6%); kompiuteriai sudaro 56% konsultacijų.

Kurių Roza Bonur darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?

Darbai, apibūdinami kaip Suvarta paletė (Spalvų harmonija), sulaukia 56% apžiūrų, nors sudaro 32% katalogo.