Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Salomon van Ruysdael puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Salomon van Ruysdael: statistika trumpai
After the Rain yra dažniausiai peržiūrimas Salomon van Ruysdael kūrinys: 1.000 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 36% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool ir Still-Life with a Turkey. Iš viso konsultacijų: 3.600 (1.200 lankytų menininko puslapių, 2.400 darbų). Viršūnė: Lie 2026 (2.500 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (81%) ir telefonai (19%). Preference observed: Žemiški tonai (Spalvų paletė), 80% of the visits for 29% of the catalog.
10 geriausių Salomon van Ruysdael darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Salomon van Ruysdael kūrinį.
-
1
After the Rain, 1631
1.000 lankytojų · 35,7%
-
2
A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool, 1659
200 lankytojų · 7,1%
-
3
Still-Life with a Turkey, 1661
200 lankytojų · 7,1%
-
4
A Waterfall by a Cottage in a Hilly Landscape
200 lankytojų · 7,1%
-
5
A River Landscape with Fishermen
200 lankytojų · 7,1%
-
6
River scene with ferry boat, 1650
100 lankytojų · 3,6%
-
7
Seascape with Sailing Boat on the Left
100 lankytojų · 3,6%
-
8
River View with a Ferry and a Bastion, 1664
100 lankytojų · 3,6%
-
9
Sailing Vessels on an Inland Body of Water, Salomon van Ruysdael, c. 1640 - c. 1645, 1645
100 lankytojų · 3,6%
-
10
A Country Road, 1648
100 lankytojų · 3,6%
Koks yra Salomon van Ruysdael įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 200 |
| Lie 2026 | 1.000 | 1.500 |
| Rugp 2026 | 100 | 300 |
| Rugs 2026 | 0 | 400 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Salomon van Ruysdael, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Salomon van Ruysdael kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminantis | 33,3% | 72,2% |
| Raminantis | 66,7% | 11,1% |
| Refleksyvus | 0,0% | 11,1% |
| Nostalgiška | 0,0% | 5,6% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 18,0% | 64,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 34,0% | 25,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 30,0% | 10,7% |
| Šviesus | 14,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 66,0% | 35,7% |
| Subtili spalva | 18,0% | 57,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 14,0% | 7,1% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 28,6% | 80,0% |
| Neutralios spalvos | 62,9% | 20,0% |
| Pastelinės spalvos | 5,7% | 0,0% |
| Tamsūs tonai | 2,9% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 60,0% | 67,9% |
| Subalansuota | 32,0% | 32,1% |
| Vividūs | 8,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 6,0% | 3,6% |
| Švelnus | 12,0% | 0,0% |
| Subalansuotas | 10,0% | 0,0% |
| Ryški | 30,0% | 25,0% |
| Pareiškimas | 42,0% | 71,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 12,0% | 17,9% |
| Švelniai suderinta paletė | 8,0% | 3,6% |
| Subalansuota harmonija | 12,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 34,0% | 64,3% |
| Suvarta paletė | 34,0% | 14,3% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Salomon van Ruysdael kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Country Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still-Life with a Turkey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drawing the Eel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River View with a Ferry and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ferry near Gorinchem (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ferry near Gorinchem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River scene with ferry boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Landscape at Arnheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ferryboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ar Salomon van Ruysdael lankoma per telefonus ar kompiuteriais?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 2.900 | 80,6% |
| telefonai | 700 | 19,4% |
Kokia yra Salomon van Ruysdael skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra Salomon van Ruysdael kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 27 Rugs | 200 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 200 |
| K 8 Spa | 200 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 300 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 100 |
| K 22 Spa (prognozė) | 100 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 100 |
| K 29 Spa (prognozė) | 100 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 100 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 100 |
| K 5 Lap (prognozė) | 100 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
Salomon van Ruysdael: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Salomon van Ruysdael kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- After the Rain: 1.000 apsilankymų, 36% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Salomon van Ruysdael auditorija?
- 3.600 lankytojų per dvylika mėnesių (1.200 lankytojų puselė, 2.400 darbų).
Ar Salomon van Ruysdael dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?
- Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (81%) ir telefonai (19%); pirmauja kompiuteriai su 81% dalimi.
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Salomon van Ruysdael kūrinių kategorijai?
- Taip, Žemiški tonai (Spalvų paletė): 80% lankytų lankytų katalogo 29% dalies.