Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Samuelas Boughas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Samuelas Boughas: statistika trumpai
Children In The Stream - yra dažniausiai peržiūrimas Samuelas Boughas kūrinys: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 14% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Pittenweem, Fife ir Snowballing Outside Edinburgh University. Iš viso konsultacijų: 3.300 (1.900 lankytų menininko puslapių, 1.400 darbų). Augimas 25% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (2.300 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (82%) ir telefonai (18%). Preference observed: Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), 50% of the visits for 38% of the catalog.
10 geriausių Samuelas Boughas darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Samuelas Boughas kūrinį.
-
1
Children In The Stream -
200 lankytojų · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 lankytojų · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 lankytojų · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 lankytojų · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 lankytojų · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 lankytojų · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 lankytojų · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 lankytojų · 7,1%
-
9
The mail coach
100 lankytojų · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 lankytojų · 7,1%
Koks yra Samuelas Boughas įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 1.000 | 1.300 |
| Rugp 2026 | 300 | 100 |
| Rugs 2026 | 500 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Samuelas Boughas, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Samuelas Boughas kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 10,0% | 14,3% |
| Švelnus šešėlis | 20,0% | 14,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 38,0% | 50,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 28,0% | 21,4% |
| Šviesus | 4,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 32,0% | 28,6% |
| Subtili spalva | 46,0% | 42,9% |
| Subtilus ir subalansuotas | 16,0% | 21,4% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,0% | 7,1% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 57,1% | 40,0% |
| Žemiški tonai | 40,0% | 50,0% |
| Tamsūs tonai | 2,9% | 10,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 32,0% | 35,7% |
| Subalansuota | 60,0% | 57,1% |
| Vividūs | 8,0% | 7,1% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,0% | 0,0% |
| Švelnus | 20,0% | 28,6% |
| Subalansuotas | 4,0% | 14,3% |
| Ryški | 28,0% | 7,1% |
| Pareiškimas | 44,0% | 50,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 10,0% | 14,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 10,0% | 7,1% |
| Subalansuota harmonija | 10,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 38,0% | 42,9% |
| Suvarta paletė | 32,0% | 35,7% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Samuelas Boughas kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Off St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Berwick-on-Tweed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading the Catch, Newhav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from Princ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Volunteer Review, 7 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ar Samuelas Boughas lankoma per telefonus ar kompiuteriais?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 2.700 | 81,8% |
| telefonai | 600 | 18,2% |
Kokia yra Samuelas Boughas skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 400 | 66,7% |
| Prancūzų | 200 | 33,3% |
Kokia yra Samuelas Boughas kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 200 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 200 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
Samuelas Boughas: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Samuelas Boughas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Children In The Stream -: 200 apsilankymų, 14% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Samuelas Boughas auditorija?
- 3.300 lankytojų per dvylika mėnesių (1.900 lankytojų puselė, 1.400 darbų).
Ar Samuelas Boughas dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?
- Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (82%) ir telefonai (18%); pirmauja kompiuteriai su 82% dalimi.
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Samuelas Boughas kūrinių kategorijai?
- Taip, Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 50% lankytų lankytų katalogo 38% dalies.