Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Stuart Deivis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Stuart Deivis: statistika trumpai
Visa 1 yra dažniausiai peržiūrimas Stuart Deivis kūrinys: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 6% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Garage No. 1 ir Study for ''Blips and Ifs''. Iš viso konsultacijų: 5.400 (1.100 lankytų menininko puslapių, 4.300 darbų). Pokyris: 43% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (4.100 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (83%) ir telefonai (17%). Preference observed: Raminanti (Kontrastas), 23% of the visits for 14% of the catalog.
10 geriausių Stuart Deivis darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Stuart Deivis kūrinį.
-
1
Visa 1
300 lankytojų · 6,4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 lankytojų · 4,3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 lankytojų · 4,3%
-
4
Odol
100 lankytojų · 2,1%
-
5
The Mellow Pad
100 lankytojų · 2,1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 lankytojų · 2,1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 lankytojų · 2,1%
-
8
Composition, 1935
100 lankytojų · 2,1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 lankytojų · 2,1%
-
10
T View, 1951
100 lankytojų · 2,1%
Koks yra Stuart Deivis įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 200 |
| Lie 2026 | 500 | 3.600 |
| Rugp 2026 | 200 | 500 |
| Rugs 2026 | 400 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Stuart Deivis, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Stuart Deivis kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,0% | 8,5% |
| Švelnus šešėlis | 10,0% | 8,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 34,0% | 29,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 38,0% | 40,4% |
| Šviesus | 14,0% | 12,8% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 26,0% | 21,3% |
| Subtili spalva | 12,0% | 12,8% |
| Subtilus ir subalansuotas | 32,0% | 27,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 26,0% | 34,0% |
| Ryški spalva | 4,0% | 4,3% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 41,3% | 31,7% |
| Žemiški tonai | 30,4% | 31,7% |
| Tamsūs tonai | 17,4% | 19,5% |
| Pastelinės spalvos | 6,5% | 9,8% |
| Monochrominis | 2,2% | 2,4% |
| Šiltos spalvos | 2,2% | 2,4% |
| Gamta | 0,0% | 2,4% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 22,0% | 17,0% |
| Subalansuota | 32,0% | 34,0% |
| Vividūs | 46,0% | 48,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 14,0% | 23,4% |
| Švelnus | 12,0% | 12,8% |
| Subalansuotas | 2,0% | 6,4% |
| Ryški | 14,0% | 6,4% |
| Pareiškimas | 58,0% | 51,1% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 22,0% | 23,4% |
| Švelniai suderinta paletė | 18,0% | 17,0% |
| Subalansuota harmonija | 18,0% | 12,8% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 20,0% | 27,7% |
| Suvarta paletė | 22,0% | 19,1% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Stuart Deivis kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapt at Rappaport's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ar Stuart Deivis lankoma per telefonus ar kompiuteriais?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 4.500 | 83,3% |
| telefonai | 900 | 16,7% |
Kokia yra Stuart Deivis skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 400 | 100,0% |
Kokia yra Stuart Deivis kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 100 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 100 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 100 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 100 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 100 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 200 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 100 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 200 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 200 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 200 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 200 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
Stuart Deivis: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Stuart Deivis kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Visa 1: 300 apsilankymų, 6% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Stuart Deivis auditorija?
- 5.400 lankytojų per dvylika mėnesių (1.100 lankytojų puselė, 4.300 darbų).
Ar Stuart Deivis dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?
- Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (83%) ir telefonai (17%); pirmauja kompiuteriai su 83% dalimi.
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Stuart Deivis kūrinių kategorijai?
- Taip, Raminanti (Kontrastas): 23% lankytų lankytų katalogo 14% dalies.