Su Xin Ping Kas peržiūrėjo įrašus ir kokius kūdinius

1954

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Su Xin Ping puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Su Xin Ping: ką rodo konsultacijos

Daugiausiai konsultacijų gavo Su Xin Ping darbas Tosting No.32 – per dvylika mėnesių jis sulaukė 100 apsilankymų, užėmindamas 17% visų konsultacijų. Reitinge seka Landscape No.5 ir Tosting No.23. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 600 kartų, o darbių – 300 kartų, iš viso – 900 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation fell by 100%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 800. Skaitytojai pasirenka Pareiškimas (Kontrastas) 83% atvejais, kai tai sudaro 53% katalogo dalį.

Su Xin Ping: 6 dažniausiai peržiūromų darbų

Kiekvienoje įraše pateikiamas Su Xin Ping kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.

  1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 lankytojų · 16,7%
  2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 lankytojų · 16,7%
  3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 lankytojų · 16,7%
  4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 lankytojų · 16,7%
  5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 lankytojų · 16,7%
  6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 lankytojų · 16,7%

Kada buvo peržiūrėta Su Xin Ping informacija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 2026600200
Rugp 20260100
Rugs 202600

Kada žiūrėti Su Xin Ping darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Su Xin Ping darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Tosting No.25000000000000
Landscape No.5000000000000
Tosting No.3200000000010000
Tosting No.2300000000010000
Tosting No.27000000000000
Tosting No.30000000000000
Tosting No.26000000000000
Landscape No.11000000000000
Landscape No.1200000000001000
Landscape No.9000000000000

Kokomis kalbomis dominasi Su Xin Ping?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Skaičiai lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Danų100100,0%

Kiek konsultacijų per dieną turi Su Xin Ping ir artimiausiomis trimis savaitėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Skaičiai lentelėje
DienaPeržiūros
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa100
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa0
A 20 Spa100
T 21 Spa0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)100
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)100
S 8 Lap (prognozė)0
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)100
T 11 Lap (prognozė)0

Apie Su Xin Ping auditoriją

Kuri Su Xin Ping kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Pirmiausia yra Tosting No.32 su 100 apsilankymų ir 17% konsultacijų. Viršuje yra 6 darbų.

Kokia Su Xin Ping auditorija platformoje WikiOO.org?

900 lankytojų per dvylika mėnesių: 600 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 300 lankytojų – meno kūrinius.

Kurių Su Xin Ping darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?

Darbai, apibūdinami kaip Pareiškimas (Kontrastas), sulaukia 83% apžiūrų, nors sudaro 53% katalogo.