Thomas Gainsborough Skaitytojų skaičius ir konsultacijų statistika

1727 – 1788

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Thomas Gainsborough puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Thomas Gainsborough: skaitytojų apžvalga

Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Thomas Gainsborough darbas buvo Jonathano vaikis: 12.000 apsilankymų, tai sudaro 14% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Conversation in a Park ir Puslė ir puslė Andrews. Įrašai apie Thomas Gainsborough buvo peržiūrėti 86.700 kartų: 4.400 kartų artisto profilyje ir 82.300 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius išliko 7% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 60.800 apsilankymų. Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (78%),telefonai (19%) ir planšetės (3%). Skaitytojai domisi Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 48% lankytojų prieš 30% darbų.

10 dažniausiai peržiūrimos Thomas Gainsborough darbai

Thomas Gainsborough darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.

  1. Jonathano vaikis 1 Jonathano vaikis 12.000 lankytojų · 13,5%
  2. Conversation in a Park 2 Conversation in a Park, 1740 6.200 lankytojų · 7,0%
  3. Puslė ir puslė Andrews 3 Puslė ir puslė Andrews, 1748 2.000 lankytojų · 2,2%
  4. Conversation in a Park 4 Conversation in a Park, 1740 1.400 lankytojų · 1,6%
  5. Geinsboro miškas (Kornardo miškas) 5 Geinsboro miškas (Kornardo miškas), 1746 1.100 lankytojų · 1,2%
  6. Mr. and Mrs. Andrews 6 Mr. and Mrs. Andrews, 1749 1.000 lankytojų · 1,1%
  7. Imaginary Landscape (reworked by a 19th century English follower) 7 Imaginary Landscape (reworked by a 19th century English follower), 1920 1.000 lankytojų · 1,1%
  8. The Mall in St. James 8 The Mall in St. James, 1783 900 lankytojų · 1,0%
  9. Mrs Graham 9 Mrs Graham, 1777 900 lankytojų · 1,0%
  10. Lambe Barry 10 Lambe Barry, 1759 800 lankytojų · 0,9%

Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Thomas Gainsborough įrašas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20262002.100
Lie 20262.30058.500
Rugp 202650010.900
Rugs 20261.40010.800

Kiek dažnai žiūrima Thomas Gainsborough darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Thomas Gainsborough darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Jonathano vaikis0000000003.5004.4003.500
Puslė ir puslė Andrews0000000001.000800200
Fen Bridge Lane00000000030000
Mr. and Mrs. Andrews000000000400300100
Diana and Actaeon0000000001001000
The Artist's Wife00000000000100
Landscape with Cattle000000000000
Conversation in a Park0000000001.200100100
Lady Alston00000000010000
Queen Charlotte0000000010010000

Kokiais įrenginiais naudojama Thomas Gainsborough peržiūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai67.30077,6%
telefonai16.80019,4%
planšetės2.6003,0%

Kokomis kalbomis dominasi Thomas Gainsborough?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų30020,0%
Italų30020,0%
Gruzinų20013,3%
Korėjiečių20013,3%
Bulgarų1006,7%
Ispanų1006,7%
Prancūzų1006,7%
Protugalų1006,7%
Rusų1006,7%

Kiek per dieną vyksta Thomas Gainsborough konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
K 24 Rugs800
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs500
S 27 Rugs200
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs700
K 1 Spa500
P 2 Spa400
Š 3 Spa1.100
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa300
A 6 Spa1.100
T 7 Spa300
K 8 Spa1.300
P 9 Spa1.000
Š 10 Spa400
S 11 Spa900
Pr 12 Spa900
A 13 Spa700
T 14 Spa1.000
K 15 Spa (prognozė)1.200
P 16 Spa (prognozė)800
Š 17 Spa (prognozė)900
S 18 Spa (prognozė)900
Pr 19 Spa (prognozė)700
A 20 Spa (prognozė)1.600
T 21 Spa (prognozė)900
K 22 Spa (prognozė)1.300
P 23 Spa (prognozė)800
Š 24 Spa (prognozė)1.000
S 25 Spa (prognozė)1.000
Pr 26 Spa (prognozė)700
A 27 Spa (prognozė)1.700
T 28 Spa (prognozė)1.000
K 29 Spa (prognozė)1.300
P 30 Spa (prognozė)900
Š 31 Spa (prognozė)1.000
S 1 Lap (prognozė)1.100
Pr 2 Lap (prognozė)800
A 3 Lap (prognozė)1.800
T 4 Lap (prognozė)1.000

Thomas Gainsborough skaitytojų skaičiaus klausimai

Kurios Thomas Gainsborough darbai yra dažniausiai peržiūriniami?

Jonathano vaikis, sulaukęs 12.000 apsilankymų (14% visų Thomas Gainsborough konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.

Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Thomas Gainsborough atžvilgiu?

86.700 kartų per dvylika mėnesių: 4.400 lankytų menininko puslapio ir 82.300 lankytų darbių puslapių.

Per kurius įrenginius Thomas Gainsborough žiūrėtoja?

Thomas Gainsborough lankoma naudojant kompiuteriai (78%),telefonai (19%) ir planšetės (3%); kompiuteriai sudaro 78% visų lankymų.

Kurių Thomas Gainsborough kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?

Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 48% lankytojų, kol katalogo dalis yra 30%.