Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Tomasas Roulandsonas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Tomasas Roulandsonas: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Tomasas Roulandsonas darbas Dinner – per dvylika mėnesių jis sulaukė 800 apsilankymų, užėmindamas 6% visų konsultacijų. Reitinge seka Sculptor Shop ir Life Class. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 1.500 kartų, o darbių – 11.800 kartų, iš viso – 13.300 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 50%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 11.200. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (90%),telefonai (8%) ir planšetės (2%). Skaitytojai pasirenka Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas) 33% atvejais, kai tai sudaro 22% katalogo dalį.
Tomasas Roulandsonas: 10 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Tomasas Roulandsonas kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Dinner, 1787
800 lankytojų · 6,2%
-
2
Sculptor Shop, 1780
500 lankytojų · 3,9%
-
3
Life Class
500 lankytojų · 3,9%
-
4
The Parson and the milkmaids
400 lankytojų · 3,1%
-
5
Clovelly, Devon
400 lankytojų · 3,1%
-
6
Yarmouth in the Isle of Wight
300 lankytojų · 2,3%
-
7
Smock race
300 lankytojų · 2,3%
-
8
The Slaughterhouse
200 lankytojų · 1,6%
-
9
Captain Barclay's Rally Match
200 lankytojų · 1,6%
-
10
A Kiss In The Kitchen
200 lankytojų · 1,6%
Kada buvo peržiūrėta Tomasas Roulandsonas informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 1.000 |
| Lie 2026 | 1.100 | 10.100 |
| Rugp 2026 | 0 | 400 |
| Rugs 2026 | 300 | 300 |
Kada žiūrėti Tomasas Roulandsonas darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Tomasas Roulandsonas kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,8% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,0% | 32,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 48,0% | 46,1% |
| Šviesus | 30,0% | 20,3% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 12,0% | 21,1% |
| Subtili spalva | 52,0% | 44,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 26,0% | 29,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 10,0% | 4,7% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 69,4% | 67,7% |
| Žemiški tonai | 18,4% | 18,9% |
| Monochrominis | 8,2% | 8,7% |
| Tamsūs tonai | 2,0% | 2,4% |
| Pastelinės spalvos | 2,0% | 2,4% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 2,0% | 7,0% |
| Subalansuota | 64,0% | 62,5% |
| Vividūs | 34,0% | 30,5% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 62,0% | 50,0% |
| Švelnus | 32,0% | 32,8% |
| Subalansuotas | 4,0% | 10,9% |
| Ryški | 0,0% | 4,7% |
| Pareiškimas | 2,0% | 1,6% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 1,6% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 14,0% | 21,1% |
| Suvarta paletė | 86,0% | 77,3% |
Kurių Tomasas Roulandsonas darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sculptor Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Italian Picture Dealers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Richard Trevithick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The South Gate, Exeter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fish Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Slaughterhouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Embarkation at Southampton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pigs at a Trough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selling a Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kokia yra Tomasas Roulandsonas konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Skaičiai lentelėje
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 12.000 | 90,2% |
| telefonai | 1.100 | 8,3% |
| planšetės | 200 | 1,5% |
Kokomis kalbomis dominasi Tomasas Roulandsonas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 500 | 62,5% |
| Estų | 100 | 12,5% |
| Rusų | 100 | 12,5% |
| Chinese | 100 | 12,5% |
Kiek konsultacijų per dieną turi Tomasas Roulandsonas ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 400 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 400 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 100 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 200 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 100 |
| A 13 Spa | 200 |
| T 14 Spa | 200 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 100 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 200 |
| A 20 Spa (prognozė) | 100 |
| T 21 Spa (prognozė) | 100 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 200 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 100 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 200 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 100 |
| A 3 Lap (prognozė) | 100 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 100 |
Apie Tomasas Roulandsonas auditoriją
Kuri Tomasas Roulandsonas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Dinner su 800 apsilankymų ir 6% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Tomasas Roulandsonas auditorija platformoje WikiOO.org?
- 13.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.500 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 11.800 lankytojų – meno kūrinius.
Kokių įrenginių naudojasi Tomasas Roulandsonas skaitytojai?
- Jie naudoja kompiuteriai (90%),telefonai (8%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 90% konsultacijų.
Kurių Tomasas Roulandsonas darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), sulaukia 33% apžiūrų, nors sudaro 22% katalogo.