Ticianas Ramsajaus Peale Ii Skaitytojų skaičius ir konsultacijų statistika

1799 – 1885

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ticianas Ramsajaus Peale Ii puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Ticianas Ramsajaus Peale Ii: skaitytojų apžvalga

Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Ticianas Ramsajaus Peale Ii darbas buvo Diana ir Akteonas: 2.100 apsilankymų, tai sudaro 4% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Portrait of Jacopo Strada ir Noli me Tangere. Įrašai apie Ticianas Ramsajaus Peale Ii buvo peržiūrėti 66.100 kartų: 23.300 kartų artisto profilyje ir 42.800 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius išliko 8% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 34.900 apsilankymų. Įrašai yra skaitomi Anglų (47%),Ispanų (9%) ir Bulgarų (8%) kalbomis. Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%). Skaitytojai domisi Elegantiška (Nuotaika) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 47% lankytojų prieš 38% darbų.

10 dažniausiai peržiūrimos Ticianas Ramsajaus Peale Ii darbai

Ticianas Ramsajaus Peale Ii darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.

  1. Diana ir Akteonas 1 Diana ir Akteonas, 1556 2.100 lankytojų · 4,5%
  2. Portrait of Jacopo Strada 2 Portrait of Jacopo Strada, 1568 1.800 lankytojų · 3,8%
  3. Noli me Tangere 3 Noli me Tangere, 1514 1.800 lankytojų · 3,8%
  4. Mokestis 4 Mokestis, 1560 1.700 lankytojų · 3,6%
  5. An Allegory of Prudence 5 An Allegory of Prudence, 1550 1.700 lankytojų · 3,6%
  6. Venus Anadyomene 6 Venus Anadyomene, 1520 1.300 lankytojų · 2,8%
  7. Andriečių bachenalija 7 Andriečių bachenalija, 1524 1.200 lankytojų · 2,5%
  8. The Death of Actaeon 8 The Death of Actaeon, 1559 1.200 lankytojų · 2,5%
  9. Baltos moteris portretas 9 Baltos moteris portretas, 1561 1.100 lankytojų · 2,3%
  10. Aldobrandini Madonna 10 Aldobrandini Madonna, 1530 1.000 lankytojų · 2,1%

Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Ticianas Ramsajaus Peale Ii įrašas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20262001.700
Lie 20267.60027.300
Rugp 20267.8006.300
Rugs 20267.7007.500

Kiek dažnai žiūrima Ticianas Ramsajaus Peale Ii darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Ticianas Ramsajaus Peale Ii darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Šventoji šeima su ganytoju0000000002000400
Portrait of Jacopo Strada00000000400700500200
Aldobrandini Madonna000000002006000100
Vyras su pirštine000000000200200100
Vendraminų šeima000000000300100200
Nimfa ir piemenys0000000003000100
Diana ir Akteonas000000000700400900
Mokestis000000000600300800
Venerė prieš veidrodį000000000200400300
Mergina prisidėjusi prie ka…000000000300300100

Kokiais įrenginiais naudojama Ticianas Ramsajaus Peale Ii peržiūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai48.50073,4%
telefonai15.20023,0%
planšetės2.4003,6%

Kokomis kalbomis dominasi Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų3.50047,3%
Ispanų7009,5%
Bulgarų6008,1%
Rusų6008,1%
Lenkų4005,4%
Korėjiečių3004,1%
Arabų1001,4%
Vokiečių1001,4%
Persų1001,4%
Suomių1001,4%

Kiek per dieną vyksta Ticianas Ramsajaus Peale Ii konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
A 22 Rugs600
T 23 Rugs600
K 24 Rugs400
P 25 Rugs600
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs600
Pr 28 Rugs700
A 29 Rugs600
T 30 Rugs500
K 1 Spa500
P 2 Spa200
Š 3 Spa700
S 4 Spa300
Pr 5 Spa300
A 6 Spa200
T 7 Spa800
K 8 Spa1.100
P 9 Spa900
Š 10 Spa700
S 11 Spa1.200
Pr 12 Spa500
A 13 Spa (prognozė)700
T 14 Spa (prognozė)1.000
K 15 Spa (prognozė)1.000
P 16 Spa (prognozė)900
Š 17 Spa (prognozė)800
S 18 Spa (prognozė)1.100
Pr 19 Spa (prognozė)800
A 20 Spa (prognozė)800
T 21 Spa (prognozė)1.000
K 22 Spa (prognozė)1.100
P 23 Spa (prognozė)900
Š 24 Spa (prognozė)900
S 25 Spa (prognozė)1.200
Pr 26 Spa (prognozė)800
A 27 Spa (prognozė)800
T 28 Spa (prognozė)1.100
K 29 Spa (prognozė)1.200
P 30 Spa (prognozė)1.000
Š 31 Spa (prognozė)1.000
S 1 Lap (prognozė)1.200
Pr 2 Lap (prognozė)900

Ticianas Ramsajaus Peale Ii skaitytojų skaičiaus klausimai

Kurios Ticianas Ramsajaus Peale Ii darbai yra dažniausiai peržiūriniami?

Diana ir Akteonas, sulaukęs 2.100 apsilankymų (4% visų Ticianas Ramsajaus Peale Ii konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.

Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Ticianas Ramsajaus Peale Ii atžvilgiu?

66.100 kartų per dvylika mėnesių: 23.300 lankytų menininko puslapio ir 42.800 lankytų darbių puslapių.

Per kurius įrenginius Ticianas Ramsajaus Peale Ii žiūrėtoja?

Ticianas Ramsajaus Peale Ii lankoma naudojant kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%); kompiuteriai sudaro 73% visų lankymų.

Kokomis kalbomis dominasi Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

Anglų (47%),Ispanų (9%) ir Bulgarų (8%) kalbomis. Pagrindinė – Anglų (dalis: 47%).

Kurių Ticianas Ramsajaus Peale Ii kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?

Elegantiška (Nuotaika): 47% lankytojų, kol katalogo dalis yra 38%.