William-Adolphe Bouguereau Skaitytojų skaičius ir konsultacijų statistika

1825 – 1905

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi William-Adolphe Bouguereau puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

William-Adolphe Bouguereau: skaitytojų apžvalga

Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas William-Adolphe Bouguereau darbas buvo Song of the Angels: 3.100 apsilankymų, tai sudaro 5% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau ir Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr). Įrašai apie William-Adolphe Bouguereau buvo peržiūrėti 61.300 kartų: 3.200 kartų artisto profilyje ir 58.100 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius sumažėjo 9% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 38.100 apsilankymų. Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (71%),telefonai (27%) ir planšetės (2%). Skaitytojai domisi Subalansuota (Spalvų intensyvumas) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 66% lankytojų prieš 42% darbų.

10 dažniausiai peržiūrimos William-Adolphe Bouguereau darbai

William-Adolphe Bouguereau darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.

  1. Song of the Angels 1 Song of the Angels, 1881 3.100 lankytojų · 4,8%
  2. The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau 2 The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau, 2026 2.700 lankytojų · 4,2%
  3. Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr) 3 Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr), 1873 2.500 lankytojų · 3,9%
  4. Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 4 Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 2.500 lankytojų · 3,9%
  5. Dante and Virgil 5 Dante and Virgil, 1850 2.300 lankytojų · 3,5%
  6. The Birth of Venus 6 The Birth of Venus 2.000 lankytojų · 3,1%
  7. Pietą (Bouguereau) 7 Pietą (Bouguereau), 1896 1.900 lankytojų · 2,9%
  8. The Nymphaeum 8 The Nymphaeum 1.900 lankytojų · 2,9%
  9. A Soul Brought to Heaven 9 A Soul Brought to Heaven, 1878 1.800 lankytojų · 2,8%
  10. Child at Bath 10 Child at Bath, 1886 1.700 lankytojų · 2,6%

Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas William-Adolphe Bouguereau įrašas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261001.000
Lie 20261.50036.600
Rugp 20261.20010.400
Rugs 202640010.100

Kiek dažnai žiūrima William-Adolphe Bouguereau darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios William-Adolphe Bouguereau darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Pietą (Bouguereau)0000000006000700
Biblis000000000700500300
Flora and Zephyr000000000200100100
Dante and Virgil0000000008000100
Dante and Virgil0000000001.0001.000200
The Nut Gatherers00000000020000
Dante and Virgil000000000000
Dante and Virgil000000000000
The Birth of Venus00000000000900
Nymphes et satyre (also kno…0000000001.800400100

Kokiais įrenginiais naudojama William-Adolphe Bouguereau peržiūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai43.30070,6%
telefonai16.60027,1%
planšetės1.4002,3%

Kokomis kalbomis dominasi William-Adolphe Bouguereau?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų80030,8%
Vokiečių50019,2%
Italų30011,5%
Protugalų2007,7%
Rusų2007,7%
Arabų1003,8%
Danų1003,8%
Ispanų1003,8%
Estų1003,8%
Prancūzų1003,8%

Kiek per dieną vyksta William-Adolphe Bouguereau konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
K 24 Rugs700
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs900
A 29 Rugs400
T 30 Rugs500
K 1 Spa800
P 2 Spa1.100
Š 3 Spa800
S 4 Spa300
Pr 5 Spa500
A 6 Spa400
T 7 Spa1.000
K 8 Spa500
P 9 Spa600
Š 10 Spa700
S 11 Spa500
Pr 12 Spa3.300
A 13 Spa500
T 14 Spa800
K 15 Spa (prognozė)1.200
P 16 Spa (prognozė)1.200
Š 17 Spa (prognozė)1.000
S 18 Spa (prognozė)500
Pr 19 Spa (prognozė)2.700
A 20 Spa (prognozė)800
T 21 Spa (prognozė)1.300
K 22 Spa (prognozė)1.300
P 23 Spa (prognozė)1.300
Š 24 Spa (prognozė)1.100
S 25 Spa (prognozė)500
Pr 26 Spa (prognozė)3.200
A 27 Spa (prognozė)900
T 28 Spa (prognozė)1.500
K 29 Spa (prognozė)1.500
P 30 Spa (prognozė)1.500
Š 31 Spa (prognozė)1.300
S 1 Lap (prognozė)600
Pr 2 Lap (prognozė)3.500
A 3 Lap (prognozė)1.000
T 4 Lap (prognozė)1.700

William-Adolphe Bouguereau skaitytojų skaičiaus klausimai

Kurios William-Adolphe Bouguereau darbai yra dažniausiai peržiūriniami?

Song of the Angels, sulaukęs 3.100 apsilankymų (5% visų William-Adolphe Bouguereau konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.

Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama William-Adolphe Bouguereau atžvilgiu?

61.300 kartų per dvylika mėnesių: 3.200 lankytų menininko puslapio ir 58.100 lankytų darbių puslapių.

Per kurius įrenginius William-Adolphe Bouguereau žiūrėtoja?

William-Adolphe Bouguereau lankoma naudojant kompiuteriai (71%),telefonai (27%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 71% visų lankymų.

Kurių William-Adolphe Bouguereau kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?

Subalansuota (Spalvų intensyvumas): 66% lankytojų, kol katalogo dalis yra 42%.