William Merritt Chase lankytojų statistika

1849 – 1916

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi William Merritt Chase puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

William Merritt Chase: statistika trumpai

Draugiškas Pokalbis yra dažniausiai peržiūrimas William Merritt Chase kūrinys: 1.100 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 2% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Idle Hours ir Kate Freeman Clark. Iš viso konsultacijų: 63.800 (2.700 lankytų menininko puslapių, 61.100 darbų). Pokyris: 26% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (52.400 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (96%),telefonai (4%) ir planšetės (1%). Preference observed: Raminanti (Nuotaika), 38% of the visits for 14% of the catalog.

10 geriausių William Merritt Chase darbų pagal konsultacijas

Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą William Merritt Chase kūrinį.

  1. Draugiškas Pokalbis 1 Draugiškas Pokalbis, 1895 1.100 lankytojų · 1,7%
  2. Idle Hours 2 Idle Hours, 1894 800 lankytojų · 1,2%
  3. Kate Freeman Clark 3 Kate Freeman Clark, 1902 700 lankytojų · 1,1%
  4. My Little Daughter Dorothy 4 My Little Daughter Dorothy, 1894 600 lankytojų · 0,9%
  5. Good Friends 5 Good Friends, 1909 600 lankytojų · 0,9%
  6. Terasa Šiaurės Parko 6 Terasa Šiaurės Parko, 1890 500 lankytojų · 0,8%
  7. Still Life: Fish 7 Still Life: Fish, 1908 500 lankytojų · 0,8%
  8. Swollen Stream at Shinnecock 8 Swollen Stream at Shinnecock, 1895 500 lankytojų · 0,8%
  9. The Park 9 The Park, 1887 500 lankytojų · 0,8%
  10. Portrait of Miss D. (also known as My Daughter Dieudonnee) 10 Portrait of Miss D. (also known as My Daughter Dieudonnee), 1900 500 lankytojų · 0,8%

Koks yra William Merritt Chase įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261003.100
Lie 20261.60050.800
Rugp 20262004.500
Rugs 20268002.700

Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė William Merritt Chase, skaitytojų?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos William Merritt Chase kūriniai?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Idle Hours000000002002000300
A Study in Curves00000000010000
Draugiškas Pokalbis0000000003000500
Terasa Šiaurės Parko000000001003001000
Fish0000000003000100
Still Life: Fish00000000050000
Still LIfe, Fish (also know…00000000020000
Bessie Potter00000000020000
Edward Guthrie Kennery00000000030000
Seventeenth Century Lady000000000000

Ar William Merritt Chase lankoma per telefonus ar kompiuteriais?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai61.10095,8%
telefonai2.3003,6%
planšetės4000,6%

Kokia yra William Merritt Chase skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų20016,7%
Italų20016,7%
Protugalų20016,7%
Rusų20016,7%
Vokiečių1008,3%
Ispanų1008,3%
Japonų1008,3%
Korėjiečių1008,3%

Kokia yra William Merritt Chase kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DienaPeržiūros
P 25 Rugs200
Š 26 Rugs300
S 27 Rugs200
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs300
T 30 Rugs200
K 1 Spa500
P 2 Spa200
Š 3 Spa300
S 4 Spa200
Pr 5 Spa200
A 6 Spa100
T 7 Spa400
K 8 Spa300
P 9 Spa500
Š 10 Spa100
S 11 Spa100
Pr 12 Spa300
A 13 Spa300
T 14 Spa200
K 15 Spa400
P 16 Spa (prognozė)300
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)200
Pr 19 Spa (prognozė)200
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)300
K 22 Spa (prognozė)400
P 23 Spa (prognozė)300
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)200
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)300
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)200
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)300
K 5 Lap (prognozė)400

William Merritt Chase: dažniausiai užduodami klausimai

Kuri William Merritt Chase kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Draugiškas Pokalbis: 1.100 apsilankymų, 2% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kokia William Merritt Chase auditorija?

63.800 lankytojų per dvylika mėnesių (2.700 lankytojų puselė, 61.100 darbų).

Ar William Merritt Chase dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?

Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (96%),telefonai (4%) ir planšetės (1%); pirmauja kompiuteriai su 96% dalimi.

Ar skaitytojai teikia pirmenybę William Merritt Chase kūrinių kategorijai?

Taip, Raminanti (Nuotaika): 38% lankytų lankytų katalogo 14% dalies.