Allen Spatz Wie de archieven raadpleegt en welke werken

1948 – 1980

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Allen Spatz op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Allen Spatz: wat de consultaties laten zien

Het werk van Allen Spatz dat het meest bekeken is, is Nelson Gonzalez and Yomo Toro, met 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Johnny Pacheco en Cachao on bass 1. De pagina van de kunstenaar is 200 keer bekeken en de pagina's van de werken 600 keer, in totaal 800 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 600. Lezers selecteren Energiek (Emotionele toon) bij 100% van de bezoeken, terwijl dit 25% van de catalogus vertegenwoordigt.

Allen Spatz: de 6 meest bekeken werken

Elke vermelding toont een werk van Allen Spatz en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.

  1. Nelson Gonzalez and Yomo Toro 1 Nelson Gonzalez and Yomo Toro, 2005 100 bezoeken · 16,7%
  2. Johnny Pacheco 2 Johnny Pacheco, 2005 100 bezoeken · 16,7%
  3. Cachao on bass 1 3 Cachao on bass 1, 2000 100 bezoeken · 16,7%
  4. Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage 4 Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage, 2000 100 bezoeken · 16,7%
  5. Yomo Toro 5 Yomo Toro, 2000 100 bezoeken · 16,7%
  6. El Gran Combo Performing at Madison Square Garden 6 El Gran Combo Performing at Madison Square Garden, 2001 100 bezoeken · 16,7%

Wanneer is het dossier van Allen Spatz geraadpleegd?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

De cijfers in een tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260100
Jul 2026100500
Aug 20261000
Sep 202600

Wanneer worden de werken van Allen Spatz bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Allen Spatz, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

De cijfers in een tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Roberto Roena000000000000
Cachao on Bass 6000000000000
Cachao on Bass 7000000000000
Nelson Gonzalez and Yomo To…00000000010000
Johnny Pacheco000000000000
Cachao on bass 100000000010000
Yomo Toro The King of Cuatro000000000000
Cachao y su Orquestra 1000000000000
Cachao on Bass 5000000000000
Cachao on bass 4000000000000

In welke talen wordt Allen Spatz geraadpleegd?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

De cijfers in een tabel
TaalBezoekenDelen
Engels200100,0%

Hoeveel consulten per dag voor Allen Spatz, en de komende drie weken?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

De cijfers in een tabel
DagBezoeken
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt100
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt100
wo 14 Okt0
do 15 Okt0
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)100
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)200
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)200
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)0

Over het publiek van Allen Spatz

Welk werk van Allen Spatz wordt het vaakst bekeken?

Nelson Gonzalez and Yomo Toro eerst, met 100 bezoeken en 17% van de consultaties. 6 werken staan hoger in de ranglijst.

Hoe groot is het lezerspubliek van Allen Spatz op WikiOO.org?

800 bezoeken in twaalf maanden: 200 naar de artiestenpagina, 600 naar de werken.

Welke werken van Allen Spatz sluiten aan bij de selectie van lezers?

Werken die worden beschreven als Energiek (Emotionele toon) ontvangen 100% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.