Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van André Derain op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
André Derain: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van André Derain in de WikiOO.org-database Charing Cross Brug: 9.100 weergaven, wat 15% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) en Woman in a Chemise. De pagina's van André Derain zijn 68.700 keer bekeken: 20.800 keer op het artiestenprofiel en 47.900 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 117% gestegen van Sep 2026 tot Okt 2026. De maand met de meeste weergaven was Okt 2026, met 28.600 bezoeken. De vermeldingen worden gelezen in Engels (29%), Frans (19%) en Spaans (10%). Het lezerspubliek bevindt zich voornamelijk in Frankrijk (17%), Verenigde Staten van Amerika (14%) en Verenigd Koninkrijk (6%). Consultatie vindt plaats op apparaten (61%), telefoons (35%) en tablets (4%). Lezers raadplegen Levendig (Kleurintensiteit) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 78% van de bezoeken tegenover 24% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van André Derain
Werken van André Derain gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
Hoe vaak wordt het dossier van André Derain per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
800
Jul 2026
1.500
17.700
Aug 2026
1.400
5.500
Sep 2026
4.800
8.400
Okt 2026
13.100
15.500
Hoe vaak worden de werken van André Derain bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van André Derain bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Krachtig en gedurfd
22,2%
50,8%
Sereniteit
33,3%
14,4%
Sereniteit
11,1%
14,0%
Aards
5,6%
10,7%
Dramatisch
22,2%
2,7%
Romantisch
5,6%
2,7%
Elegant
0,0%
2,7%
Klassiek
0,0%
0,8%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Energiek
22,2%
46,2%
Reflectief
11,1%
15,7%
Sereniteit
16,7%
10,0%
Nostalgisch
0,0%
10,0%
Sereniteit
16,7%
7,9%
Melancholisch
5,6%
4,3%
Blijmoedig
5,6%
3,5%
Dramatisch
11,1%
0,8%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
16,0%
7,3%
Zachte schaduw
48,0%
20,5%
Gematigde luminantie
18,0%
45,6%
Algehele helderheid: licht
14,0%
24,7%
Lichtgevend
4,0%
1,9%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
32,0%
4,0%
Subtiel kleurgebruik
20,0%
7,3%
Gematigd zachte verzadiging
26,0%
19,8%
Duidelijke kleurkracht
20,0%
48,2%
Levendige kleur
2,0%
20,6%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donkere tinten
17,9%
50,6%
Aardse tinten
59,0%
28,9%
Neutrale kleuren
7,7%
10,0%
Natuurlijke tinten
5,1%
4,7%
Pasteltinten
2,6%
2,9%
Warme tinten
0,0%
2,4%
Monochroom
7,7%
0,6%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
28,0%
5,3%
Gebalanceerd
48,0%
16,4%
Levendig
24,0%
78,2%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
12,0%
2,3%
Zacht
24,0%
14,2%
Gebalanceerd
6,0%
8,7%
Krachtig contrast
20,0%
26,1%
Verklaring
38,0%
48,7%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
22,0%
60,7%
Zacht gemengd palet
20,0%
14,7%
Evenwichtige harmonie
16,0%
12,9%
Sterke kleurconsistentie
22,0%
7,9%
Harmonieus palet
20,0%
3,9%
Welke werken van André Derain worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
800
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
200
Landscape at L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Hyde Park
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
100
The Turning Road, L'Estaque…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Cypresses
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
400
0
Portrait of Madame Paul Gui…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
500
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
600
Welke apparaten worden gebruikt om André Derain te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
41.600
60,6%
telefoons
24.300
35,4%
tablets
2.800
4,1%
In welke talen wordt André Derain geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
3.800
29,5%
Frans
2.500
19,4%
Spaans
1.300
10,1%
Nederlands
1.100
8,5%
Russisch
900
7,0%
Portugees
600
4,7%
Slovaaks
500
3,9%
Italiaans
400
3,1%
Roemeens
400
3,1%
Deens
300
2,3%
Hoeveel consultaties van André Derain zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
Dag
Bezoeken
do 15 Okt
800
vr 16 Okt
1.300
za 17 Okt
900
zo 18 Okt
1.200
ma 19 Okt
1.400
di 20 Okt
2.500
wo 21 Okt
2.500
do 22 Okt
700
vr 23 Okt
1.100
za 24 Okt
1.300
zo 25 Okt
1.100
ma 26 Okt
1.800
di 27 Okt
1.900
wo 28 Okt
1.100
do 29 Okt
900
vr 30 Okt
900
za 31 Okt
1.500
zo 1 Nov
1.800
ma 2 Nov
1.300
di 3 Nov
1.600
wo 4 Nov
3.900
do 5 Nov (voorspelling)
900
vr 6 Nov (voorspelling)
1.300
za 7 Nov (voorspelling)
1.500
zo 8 Nov (voorspelling)
1.600
ma 9 Nov (voorspelling)
1.800
di 10 Nov (voorspelling)
2.400
wo 11 Nov (voorspelling)
3.000
do 12 Nov (voorspelling)
1.000
vr 13 Nov (voorspelling)
1.400
za 14 Nov (voorspelling)
1.500
zo 15 Nov (voorspelling)
1.700
ma 16 Nov (voorspelling)
1.800
di 17 Nov (voorspelling)
2.500
wo 18 Nov (voorspelling)
3.100
do 19 Nov (voorspelling)
1.000
vr 20 Nov (voorspelling)
1.400
za 21 Nov (voorspelling)
1.600
zo 22 Nov (voorspelling)
1.700
ma 23 Nov (voorspelling)
1.900
di 24 Nov (voorspelling)
2.500
wo 25 Nov (voorspelling)
3.200
Vragen over het lezerspubliek van André Derain
Welke werken van André Derain worden het meest bekeken?
Charing Cross Brug, met 9.100 weergaven (15% van alle weergaven van André Derain). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt André Derain opgezocht op WikiOO.org?
68.700 keer in twaalf maanden: 20.800 op de artiestenpagina en 47.900 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt André Derain bekeken?
André Derain wordt bekeken op apparaten (61%), telefoons (35%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 61% van de weergaven.
In welke talen wordt André Derain geraadpleegd?
In Engels (29%), Frans (19%) en Spaans (10%). Engels staat op de eerste plaats met 29%.
Welke werken van André Derain geven lezers de voorkeur?
Levendig (Kleurintensiteit): 78% van de bezoeken, tegenover 24% van de catalogus.
WWikiOO AssistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?