Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Andre Giroux op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Andre Giroux: de statistieken in het kort
Ruins in the Roman Campagna is het meest bekeken werk van Andre Giroux: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 33% van het totaal. Vaak geraadpleegd: A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) en Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Totaal aantal weergaven: 600 (200 artiestenpagina's, 400 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (500 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Zachte schaduw (Lichtsterkte), 83% van de bezoeken voor 38% van de catalogus.
Top 4 werken van Andre Giroux op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Andre Giroux.
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Andre Giroux record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
100
400
Aug 2026
100
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Andre Giroux?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Andre Giroux worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Nostalgisch
33,3%
66,7%
Sereniteit
33,3%
33,3%
Romantisch
33,3%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Melancholisch
33,3%
66,7%
Sereniteit
33,3%
33,3%
Dramatisch
33,3%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
15,4%
16,7%
Zachte schaduw
38,5%
83,3%
Gematigde luminantie
30,8%
0,0%
Algehele helderheid: licht
7,7%
0,0%
Lichtgevend
7,7%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
23,1%
0,0%
Subtiel kleurgebruik
53,8%
83,3%
Gematigd zachte verzadiging
15,4%
16,7%
Duidelijke kleurkracht
7,7%
0,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
77,8%
100,0%
Neutrale kleuren
11,1%
0,0%
Pasteltinten
11,1%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
30,8%
16,7%
Gebalanceerd
61,5%
83,3%
Levendig
7,7%
0,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
0,0%
0,0%
Zacht
0,0%
0,0%
Gebalanceerd
38,5%
33,3%
Krachtig contrast
15,4%
33,3%
Verklaring
46,2%
33,3%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
7,7%
0,0%
Zacht gemengd palet
0,0%
0,0%
Evenwichtige harmonie
0,0%
0,0%
Sterke kleurconsistentie
53,8%
66,7%
Harmonieus palet
38,5%
33,3%
Hoe zijn de meest bekeken werken van Andre Giroux over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wat is de verdeling van de lezers van Andre Giroux naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Andre Giroux, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
Dag
Bezoeken
vr 16 Okt
0
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
0
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
0
do 5 Nov
0
vr 6 Nov (voorspelling)
0
za 7 Nov (voorspelling)
0
zo 8 Nov (voorspelling)
0
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
0
wo 11 Nov (voorspelling)
0
do 12 Nov (voorspelling)
0
vr 13 Nov (voorspelling)
0
za 14 Nov (voorspelling)
0
zo 15 Nov (voorspelling)
0
ma 16 Nov (voorspelling)
0
di 17 Nov (voorspelling)
0
wo 18 Nov (voorspelling)
0
do 19 Nov (voorspelling)
0
vr 20 Nov (voorspelling)
0
za 21 Nov (voorspelling)
0
zo 22 Nov (voorspelling)
0
ma 23 Nov (voorspelling)
0
di 24 Nov (voorspelling)
0
wo 25 Nov (voorspelling)
0
do 26 Nov (voorspelling)
0
Andre Giroux: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Andre Giroux?
Ruins in the Roman Campagna: 200 weergaven, 33% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 4.
Wat is het lezerspubliek van Andre Giroux?
600 bezoeken in twaalf maanden (200 pagina's van de kunstenaar, 400 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Andre Giroux?
Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 83% van de bezoeken voor 38% van de catalogus.
WWikiOO AssistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?