Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Annibale Carracci op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Annibale Carracci: de statistieken in het kort
De keuze van Heracles is het meest bekeken werk van Annibale Carracci: 3.100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 12% van het totaal. Vaak geraadpleegd: The Galleria Farnese en Rivierelandschap. Totaal aantal weergaven: 26.000 (3.500 artiestenpagina's, 22.500 kunstwerken). Stijging van 50% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (19.300 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (88%), telefoons (10%) en tablets (2%) Waargenomen voorkeur: Gebalanceerd (Kleurintensiteit), 55% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.
Top 10 werken van Annibale Carracci op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Annibale Carracci.
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Annibale Carracci record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
1.700
Jul 2026
1.900
17.400
Aug 2026
400
1.600
Sep 2026
1.200
1.800
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Annibale Carracci?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Annibale Carracci worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
47,1%
50,5%
Elegant
5,9%
15,3%
Sereniteit
5,9%
11,7%
Romantisch
11,8%
9,7%
Sereniteit
5,9%
8,2%
Klassiek
17,6%
2,5%
Etherisch
5,9%
1,0%
Aards
0,0%
0,5%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
11,8%
23,5%
Melancholisch
29,4%
19,4%
Reflectief
29,4%
12,8%
Sereniteit
0,0%
10,2%
Romantisch
0,0%
9,7%
Spiritueel
5,9%
5,6%
Mysterieus
5,9%
5,1%
Blijmoedig
0,0%
3,6%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
42,0%
39,9%
Zachte schaduw
32,0%
27,8%
Gematigde luminantie
16,0%
22,2%
Algehele helderheid: licht
6,0%
8,3%
Lichtgevend
4,0%
1,9%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
36,0%
15,4%
Subtiel kleurgebruik
44,0%
59,8%
Gematigd zachte verzadiging
14,0%
24,1%
Duidelijke kleurkracht
4,0%
0,8%
Levendige kleur
2,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
79,0%
77,9%
Neutrale kleuren
10,5%
12,8%
Monochroom
5,3%
5,8%
Pasteltinten
2,6%
3,1%
Donkere tinten
2,6%
0,4%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
56,0%
40,6%
Gebalanceerd
36,0%
54,5%
Levendig
8,0%
4,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
24,0%
16,2%
Zacht
12,0%
12,0%
Gebalanceerd
10,0%
5,6%
Krachtig contrast
18,0%
29,3%
Verklaring
36,0%
36,8%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
10,0%
7,5%
Zacht gemengd palet
14,0%
9,4%
Evenwichtige harmonie
12,0%
15,0%
Sterke kleurconsistentie
40,0%
51,9%
Harmonieus palet
24,0%
16,2%
Hoe zijn de meest bekeken werken van Annibale Carracci over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
De keuze van Heracles
0
0
0
0
0
0
0
0
400
2.100
200
100
Rivierelandschap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
100
De Begrafenis van Christus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Pietà with St Francis and M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mocking of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Piëta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
Venus with a Satyr and Cupi…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
100
0
Pietà
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Wordt Annibale Carracci bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
22.900
88,1%
telefoons
2.700
10,4%
tablets
400
1,5%
Wat is de verdeling van de lezers van Annibale Carracci naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
Taal
Bezoeken
Delen
Chinese
300
25,0%
Kroatisch
200
16,7%
Duits
100
8,3%
Spaans
100
8,3%
Frans
100
8,3%
Japans
100
8,3%
Koreaans
100
8,3%
Portugees
100
8,3%
Oekraïens
100
8,3%
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Annibale Carracci, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
100
zo 27 Sep
200
ma 28 Sep
400
di 29 Sep
1.000
wo 30 Sep
900
do 1 Okt
1.000
vr 2 Okt
300
za 3 Okt
400
zo 4 Okt
300
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
300
wo 7 Okt
300
do 8 Okt
600
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
300
ma 12 Okt
400
di 13 Okt
500
wo 14 Okt
400
do 15 Okt
500
vr 16 Okt
400
za 17 Okt (voorspelling)
100
zo 18 Okt (voorspelling)
200
ma 19 Okt (voorspelling)
200
di 20 Okt (voorspelling)
400
wo 21 Okt (voorspelling)
400
do 22 Okt (voorspelling)
500
vr 23 Okt (voorspelling)
200
za 24 Okt (voorspelling)
100
zo 25 Okt (voorspelling)
200
ma 26 Okt (voorspelling)
200
di 27 Okt (voorspelling)
300
wo 28 Okt (voorspelling)
300
do 29 Okt (voorspelling)
400
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
100
zo 1 Nov (voorspelling)
100
ma 2 Nov (voorspelling)
100
di 3 Nov (voorspelling)
300
wo 4 Nov (voorspelling)
200
do 5 Nov (voorspelling)
300
vr 6 Nov (voorspelling)
100
Annibale Carracci: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Annibale Carracci?
De keuze van Heracles: 3.100 weergaven, 12% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Annibale Carracci?
26.000 bezoeken in twaalf maanden (3.500 pagina's van de kunstenaar, 22.500 werken).
Wordt Annibale Carracci vaker opgezocht via telefoons of computers?
Consultaties zijn verdeeld over apparaten (88%), telefoons (10%) en tablets (2%); apparaten loopt voor met 88%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Annibale Carracci?
Ja, Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 55% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.
WWikiOO AssistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?