Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anton Refregier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Anton Refregier: de statistieken in het kort
History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California is het meest bekeken werk van Anton Refregier: 600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 46% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Untitled (AQRPGT) en Untitled (AQRPGM). Totaal aantal weergaven: 1.000 (200 artiestenpagina's, 800 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (900 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie), 85% van de bezoeken voor 39% van de catalogus.
Top 6 werken van Anton Refregier op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Anton Refregier.
-
1
History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California, 2012
600 bezoeken · 46,2%
-
2
Untitled (AQRPGT), 2012
200 bezoeken · 15,4%
-
3
Untitled (AQRPGM), 2012
200 bezoeken · 15,4%
-
4
for I say at the core of democracy, finally, is the religious element. All the religions, old and new, are there. Walt Whitman, Democratic Vistas, 1871. From the series Great Ideas of Western Man, 1957
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Untitled (AQRPGV), 2012
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Untitled (AQRPGZ), 2012
100 bezoeken · 7,7%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Anton Refregier record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Anton Refregier?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Anton Refregier worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 11,1% | 15,4% |
| Gematigde luminantie | 72,2% | 69,2% |
| Algehele helderheid: licht | 11,1% | 7,7% |
| Lichtgevend | 5,6% | 7,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 5,6% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,2% | 15,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 44,4% | 76,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 27,8% | 7,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 50,0% | 30,8% |
| Donkere tinten | 25,0% | 53,8% |
| Neutrale kleuren | 25,0% | 15,4% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 5,6% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 44,4% | 30,8% |
| Levendig | 50,0% | 69,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,6% | 0,0% |
| Zacht | 44,4% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 30,8% |
| Krachtig contrast | 16,7% | 46,2% |
| Verklaring | 22,2% | 7,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,7% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 11,1% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,9% | 84,6% |
| Harmonieus palet | 33,3% | 7,7% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Anton Refregier over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| First Color Study, Exhibiti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (detail of figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| for I say at the core of de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGD) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGR) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGM) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGX) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Anton Refregier naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Anton Refregier, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 200 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
Anton Refregier: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Anton Refregier?
- History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California: 600 weergaven, 46% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 6.
Wat is het lezerspubliek van Anton Refregier?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden (200 pagina's van de kunstenaar, 800 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Anton Refregier?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 85% van de bezoeken voor 39% van de catalogus.