Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Armand Point op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Armand Point: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Armand Point in de WikiOO.org-database St. George and the Dragon: 300 weergaven, wat 13% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen La Joie Des Choses en Autumn Princess. De pagina's van Armand Point zijn 3.400 keer bekeken: 1.200 keer op het artiestenprofiel en 2.200 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 200% gestegen van Sep 2026 tot Okt 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 2.000 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (79%) en telefoons (21%). Lezers raadplegen Aardse tinten (Kleurenpalet) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 59% van de bezoeken tegenover 38% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Armand Point
Werken van Armand Point gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
St. George and the Dragon
300 bezoeken · 13,0%
-
2
La Joie Des Choses
200 bezoeken · 8,7%
-
3
Autumn Princess
200 bezoeken · 8,7%
-
4
Portrait De Mademoiselle Gouverneur
200 bezoeken · 8,7%
-
5
17th Century
200 bezoeken · 8,7%
-
6
A Visit to the Philippeville Hospital in
200 bezoeken · 8,7%
-
7
An arab weaver
200 bezoeken · 8,7%
-
8
Woman
100 bezoeken · 4,3%
-
9
Les Baigneuses
100 bezoeken · 4,3%
-
10
Best Behaviour
100 bezoeken · 4,3%
Hoe vaak wordt het dossier van Armand Point per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.700 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 500 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Armand Point bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Armand Point bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,7% | 26,1% |
| Zachte schaduw | 28,6% | 47,8% |
| Gematigde luminantie | 32,1% | 13,0% |
| Algehele helderheid: licht | 17,9% | 13,0% |
| Lichtgevend | 10,7% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 39,3% | 47,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 17,9% | 17,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,6% | 17,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,3% | 17,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 38,1% | 58,8% |
| Neutrale kleuren | 42,9% | 23,5% |
| Donkere tinten | 14,3% | 17,6% |
| Pasteltinten | 4,8% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 35,7% | 43,5% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 43,5% |
| Levendig | 14,3% | 13,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 17,9% | 26,1% |
| Zacht | 14,3% | 21,7% |
| Gebalanceerd | 28,6% | 26,1% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 39,3% | 26,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 17,9% | 8,7% |
| Zacht gemengd palet | 10,7% | 13,0% |
| Evenwichtige harmonie | 7,1% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,6% | 43,5% |
| Harmonieus palet | 35,7% | 34,8% |
Welke werken van Armand Point worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Joie Des Choses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guichard's Patent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une Muse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Visit to the Philippevill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Circa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bacchanale Playing The Pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St George And Dragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene De Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En Possession Du Propriétai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arab Weaver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Armand Point te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.700 | 79,4% |
| telefoons | 700 | 20,6% |
In welke talen wordt Armand Point geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 40,0% |
| Spaans | 200 | 40,0% |
| Duits | 100 | 20,0% |
Hoeveel consultaties van Armand Point zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 300 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Armand Point
Welke werken van Armand Point worden het meest bekeken?
- St. George and the Dragon, met 300 weergaven (13% van alle weergaven van Armand Point). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Armand Point opgezocht op WikiOO.org?
- 3.400 keer in twaalf maanden: 1.200 op de artiestenpagina en 2.200 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Armand Point bekeken?
- Armand Point wordt bekeken op apparaten (79%) en telefoons (21%); apparaten is goed voor 79% van de weergaven.
Welke werken van Armand Point geven lezers de voorkeur?
- Aardse tinten (Kleurenpalet): 59% van de bezoeken, tegenover 38% van de catalogus.