Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Armand Schonberger op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Armand Schonberger: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Armand Schonberger in de WikiOO.org-database Black Ink And Charcoal: 300 weergaven, wat 12% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Family en Houses. De pagina's van Armand Schonberger zijn 3.000 keer bekeken: 500 keer op het artiestenprofiel en 2.500 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 2.600 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (100%). Lezers raadplegen Krachtig contrast (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 46% van de bezoeken tegenover 26% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Armand Schonberger
Werken van Armand Schonberger gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Black Ink And Charcoal
300 bezoeken · 11,5%
-
2
Family
200 bezoeken · 7,7%
-
3
Houses
200 bezoeken · 7,7%
-
4
Still-life With Fruit-dish
200 bezoeken · 7,7%
-
5
Rush Out Of Everydays
200 bezoeken · 7,7%
-
6
Cabaret
100 bezoeken · 3,8%
-
7
Tempera
100 bezoeken · 3,8%
-
8
Merry Go Round
100 bezoeken · 3,8%
-
9
At The Cofee Shop
100 bezoeken · 3,8%
-
10
Street scene
100 bezoeken · 3,8%
Hoe vaak wordt het dossier van Armand Schonberger per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Armand Schonberger bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Armand Schonberger bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 3,9% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 30,8% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 34,6% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 30,8% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 28,0% | 38,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,0% | 26,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 19,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 15,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 42,9% | 45,0% |
| Aardse tinten | 40,0% | 45,0% |
| Donkere tinten | 14,3% | 10,0% |
| Pasteltinten | 2,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 26,9% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 61,5% |
| Levendig | 20,0% | 11,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 3,9% |
| Zacht | 28,0% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 7,7% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 46,2% |
| Verklaring | 30,0% | 26,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 46,0% | 42,3% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 3,9% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 23,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 16,0% | 15,4% |
| Harmonieus palet | 16,0% | 15,4% |
Welke werken van Armand Schonberger worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Model In An Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilly Landscape With Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Go Round | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Railway Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At The Cofee Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mixed Technique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Armand Schonberger te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.000 | 100,0% |
In welke talen wordt Armand Schonberger geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Armand Schonberger zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Armand Schonberger
Welke werken van Armand Schonberger worden het meest bekeken?
- Black Ink And Charcoal, met 300 weergaven (12% van alle weergaven van Armand Schonberger). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Armand Schonberger opgezocht op WikiOO.org?
- 3.000 keer in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 2.500 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Armand Schonberger bekeken?
- Armand Schonberger wordt bekeken op apparaten (100%); apparaten is goed voor 100% van de weergaven.
Welke werken van Armand Schonberger geven lezers de voorkeur?
- Krachtig contrast (Contrast): 46% van de bezoeken, tegenover 26% van de catalogus.