Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Auguste Pointelin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Auguste Pointelin: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Auguste Pointelin in de WikiOO.org-database Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne): 400 weergaven, wat 18% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen River at dusk. The Loue. en Chênes au crépuscule. De pagina's van Auguste Pointelin zijn 2.500 keer bekeken: 500 keer op het artiestenprofiel en 2.000 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 40% gestegen van Sep 2026 tot Okt 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.300 bezoeken. Lezers raadplegen Verklaring (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 86% van de bezoeken tegenover 66% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Auguste Pointelin
Werken van Auguste Pointelin gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne)
400 bezoeken · 18,2%
-
2
River at dusk. The Loue.
200 bezoeken · 9,1%
-
3
Chênes au crépuscule
200 bezoeken · 9,1%
-
4
Clartés lointaines du soir dans le Jura
200 bezoeken · 9,1%
-
5
Peupliers au crépuscule
200 bezoeken · 9,1%
-
6
Bords de rivière
200 bezoeken · 9,1%
-
7
Paysage
200 bezoeken · 9,1%
-
8
Dans l'engoulevent (Jura)
100 bezoeken · 4,5%
-
9
Clairière
100 bezoeken · 4,5%
-
10
Le plateau
100 bezoeken · 4,5%
Hoe vaak wordt het dossier van Auguste Pointelin per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
| Okt 2026 | 200 | 500 |
Hoe vaak worden de werken van Auguste Pointelin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Auguste Pointelin bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,5% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 24,1% | 27,3% |
| Gematigde luminantie | 27,6% | 22,7% |
| Algehele helderheid: licht | 44,8% | 50,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 41,4% | 40,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,5% | 31,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,3% | 13,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 13,8% | 13,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 60,0% | 68,4% |
| Aardse tinten | 24,0% | 15,8% |
| Donkere tinten | 16,0% | 15,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 48,3% | 40,9% |
| Gebalanceerd | 41,4% | 50,0% |
| Levendig | 10,3% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 13,8% | 4,5% |
| Gebalanceerd | 6,9% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 13,8% | 9,1% |
| Verklaring | 65,5% | 86,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 3,5% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 3,5% | 18,2% |
| Evenwichtige harmonie | 6,9% | 4,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 37,9% | 31,8% |
| Harmonieus palet | 48,3% | 45,5% |
Welke werken van Auguste Pointelin worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dans l'engoulevent (Jura) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Festival Sta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clairière | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Plains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les fonds de Brézin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Combe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Lande au crépuscule Lande à… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fin d'été | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Auguste Pointelin geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 50,0% |
| Frans | 200 | 50,0% |
Hoeveel consultaties van Auguste Pointelin zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 200 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 200 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 200 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over het lezerspubliek van Auguste Pointelin
Welke werken van Auguste Pointelin worden het meest bekeken?
- Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne), met 400 weergaven (18% van alle weergaven van Auguste Pointelin). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Auguste Pointelin opgezocht op WikiOO.org?
- 2.500 keer in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 2.000 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Auguste Pointelin geven lezers de voorkeur?
- Verklaring (Contrast): 86% van de bezoeken, tegenover 66% van de catalogus.