Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Aurél Bernáth op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Aurél Bernáth: wat de consultaties laten zien
Het werk van Aurél Bernáth dat het meest bekeken is, is Road At The Lakeside, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 30% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Riviera en The Charles Bridge In Prague. De pagina van de kunstenaar is 600 keer bekeken en de pagina's van de werken 500 keer, in totaal 1.100 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 500. Lezers selecteren Gebalanceerd (Contrast) bij 40% van de bezoeken, terwijl dit 15% van de catalogus vertegenwoordigt.
Aurél Bernáth: de 8 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Aurél Bernáth en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Road At The Lakeside
300 bezoeken · 30,0%
-
2
Riviera
100 bezoeken · 10,0%
-
3
The Charles Bridge In Prague
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Alice And Marili On The Balcony
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Self-portrait In A Yellow Coat
100 bezoeken · 10,0%
-
6
The Port Of Genoa
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Morning
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Cathedrals And Houses
100 bezoeken · 10,0%
Wanneer is het dossier van Aurél Bernáth geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 100 |
Wanneer worden de werken van Aurél Bernáth bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Aurél Bernáth?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 11,1% | 10,0% |
| Zachte schaduw | 29,6% | 50,0% |
| Gematigde luminantie | 22,2% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 25,9% | 10,0% |
| Lichtgevend | 11,1% | 10,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,7% | 10,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 29,6% | 40,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,5% | 20,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 11,1% | 30,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 56,2% | 33,3% |
| Donkere tinten | 25,0% | 50,0% |
| Aardse tinten | 12,5% | 16,7% |
| Monochroom | 6,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,4% | 10,0% |
| Gebalanceerd | 37,0% | 50,0% |
| Levendig | 18,5% | 40,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,4% | 0,0% |
| Zacht | 22,2% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 14,8% | 40,0% |
| Krachtig contrast | 11,1% | 0,0% |
| Verklaring | 44,4% | 40,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 29,6% | 30,0% |
| Zacht gemengd palet | 18,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 7,4% | 30,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,9% | 30,0% |
| Harmonieus palet | 18,5% | 10,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Aurél Bernáth, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Riviera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Port Of Genoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peasant Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowerpot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Railway near Piešťany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Danube (Landscape w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Counts And Castles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Aurél Bernáth geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Nederlands | 400 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Aurél Bernáth, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 14 Okt | 900 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 200 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Aurél Bernáth
Welk werk van Aurél Bernáth wordt het vaakst bekeken?
- Road At The Lakeside eerst, met 300 bezoeken en 30% van de consultaties. 8 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Aurél Bernáth op WikiOO.org?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina, 500 naar de werken.
Welke werken van Aurél Bernáth sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Gebalanceerd (Contrast) ontvangen 40% van de bezoeken voor 15% van de catalogus.