Ben Nicholson OM Bezoekstatistieken

1894 – 1982

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ben Nicholson OM op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Ben Nicholson OM: de statistieken in het kort

1946 (still life) is het meest bekeken werk van Ben Nicholson OM: 800 weergaven in twaalf maanden, goed voor 8% van het totaal. Vaak geraadpleegd: 1969 (Holkham Sands No. 1) en 1934 (relief). Totaal aantal weergaven: 9.500 (1.500 artiestenpagina's, 8.000 kunstwerken). Stijging van 133% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (7.900 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (85%), telefoons (12%) en tablets (3%) Waargenomen voorkeur: Sereniteit (Emotionele toon), 20% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.

Top 10 werken van Ben Nicholson OM op basis van consultaties

De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Ben Nicholson OM.

  1. 1946 (still life) 1 1946 (still life), 1946 800 bezoeken · 8,2%
  2. 1969 (Holkham Sands No. 1) 2 1969 (Holkham Sands No. 1), 1969 700 bezoeken · 7,2%
  3. 1934 (relief) 3 1934 (relief), 1934 400 bezoeken · 4,1%
  4. c.1946–1947 (3 circles) 4 c.1946–1947 (3 circles), 1947 300 bezoeken · 3,1%
  5. 1940 (Cornish Landscape) 5 1940 (Cornish Landscape), 1940 300 bezoeken · 3,1%
  6. 1932 (painting) 6 1932 (painting), 1932 300 bezoeken · 3,1%
  7. 1924 (first abstract painting, Chelsea) 7 1924 (first abstract painting, Chelsea) 300 bezoeken · 3,1%
  8. 1925 (landschap) 8 1925 (landschap), 1925 300 bezoeken · 3,1%
  9. 1927 (Winifred and Jake) 9 1927 (Winifred and Jake), 1928 200 bezoeken · 2,1%
  10. 1932–40 (still life) 10 1932–40 (still life), 1940 200 bezoeken · 2,1%

Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Ben Nicholson OM record?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de onderliggende gegevens
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026200400
Jul 20261.1006.800
Aug 2026100200
Sep 2026100600

Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Ben Nicholson OM?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe zijn de meest bekeken werken van Ben Nicholson OM over het jaar verdeeld?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de onderliggende gegevens
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
1946 (Cerulee Abstractie)000000000000
date unknown (king III)00000000010000
Exhibition Sign000000000000
May 1927 (still life with k…000000000000
1930 (Christmas night)00000000010000
1927 (Winifred and Jake)00000000010000
1932–33 (musical instrument…00000000010000
May 1956 (hendrifter)000000000000
1945 (still life with flag)00000000020000
1926 (still life with fruit…00000000000100

Wordt Ben Nicholson OM bekeken op telefoons of op computers?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Toon de onderliggende gegevens
ApparaatBezoekenDelen
apparaten8.10085,3%
telefoons1.10011,6%
tablets3003,2%

Wat is de verdeling van de lezers van Ben Nicholson OM naar taal?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Toon de onderliggende gegevens
TaalBezoekenDelen
Engels100100,0%

Wat is het dagelijkse aantal lezers van Ben Nicholson OM, inclusief de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de onderliggende gegevens
DagBezoeken
ma 21 Sep0
di 22 Sep100
wo 23 Sep100
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep100
di 29 Sep100
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt100
wo 7 Okt300
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt200
zo 11 Okt0
ma 12 Okt (voorspelling)100
di 13 Okt (voorspelling)200
wo 14 Okt (voorspelling)300
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)200
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)100
di 20 Okt (voorspelling)300
wo 21 Okt (voorspelling)400
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)200
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)100
di 27 Okt (voorspelling)300
wo 28 Okt (voorspelling)400
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)200
zo 1 Nov (voorspelling)0

Ben Nicholson OM: veelgestelde vragen

Wat is het meest bekeken werk van Ben Nicholson OM?

1946 (still life): 800 weergaven, 8% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.

Wat is het lezerspubliek van Ben Nicholson OM?

9.500 bezoeken in twaalf maanden (1.500 pagina's van de kunstenaar, 8.000 werken).

Wordt Ben Nicholson OM vaker opgezocht via telefoons of computers?

Consultaties zijn verdeeld over apparaten (85%), telefoons (12%) en tablets (3%); apparaten loopt voor met 85%.

Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Ben Nicholson OM?

Ja, Sereniteit (Emotionele toon): 20% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.