Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Benjamin Hold op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Benjamin Hold: wat de consultaties laten zien
Het werk van Benjamin Hold dat het meest bekeken is, is Still Life, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 33% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door A Boy Fishing in a Wooded River Landscape en Saw Mill at Cawthorne, South Yorkshire. De pagina van de kunstenaar is 700 keer bekeken en de pagina's van de werken 600 keer, in totaal 1.300 keer. Tussen Sep 2026 en Okt 2026 daalde het aantal weergaven met 50%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 800. Lezers selecteren Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) bij 56% van de bezoeken, terwijl dit 27% van de catalogus vertegenwoordigt.
Benjamin Hold: de 6 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Benjamin Hold en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Still Life, 1896
300 bezoeken · 33,3%
-
2
A Boy Fishing in a Wooded River Landscape
200 bezoeken · 22,2%
-
3
Saw Mill at Cawthorne, South Yorkshire, 1898
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Landscape of Cawthorne Village, South Yorkshire
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Fishing in the Highlands
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Canon Hall Park River Landscape, South Yorkshire
100 bezoeken · 11,1%
Wanneer is het dossier van Benjamin Hold geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Wanneer worden de werken van Benjamin Hold bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Benjamin Hold?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,2% | 33,3% |
| Zachte schaduw | 9,1% | 22,2% |
| Gematigde luminantie | 72,7% | 44,4% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 9,1% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 63,6% | 44,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 27,3% | 55,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 18,2% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 81,8% | 88,9% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 9,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 18,2% | 33,3% |
| Verklaring | 72,7% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 18,2% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 54,5% | 55,6% |
| Harmonieus palet | 27,3% | 33,3% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Benjamin Hold, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cumberland Moor and Grouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fish on a Grassy Riverbank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Saw Mill at Cawthorne, Sout… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Saw Mill at Cawthor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canon Hall Park River Lands… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing in the Highlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Boy Fishing in a Wooded R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canon Hall Park River Meado… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape of Cawthorne Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Benjamin Hold geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Benjamin Hold, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Benjamin Hold
Welk werk van Benjamin Hold wordt het vaakst bekeken?
- Still Life eerst, met 300 bezoeken en 33% van de consultaties. 6 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Benjamin Hold op WikiOO.org?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 700 naar de artiestenpagina, 600 naar de werken.
Welke werken van Benjamin Hold sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) ontvangen 56% van de bezoeken voor 27% van de catalogus.