Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Bernard Cathelin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Bernard Cathelin: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Bernard Cathelin in de WikiOO.org-database Untitled (682): 300 weergaven, wat 13% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Untitled (235) en Untitled (148). De pagina's van Bernard Cathelin zijn 2.300 keer bekeken: 300 keer op het artiestenprofiel en 2.000 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Lezers raadplegen Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 35% van de bezoeken tegenover 20% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Bernard Cathelin
Werken van Bernard Cathelin gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Untitled (682)
300 bezoeken · 13,0%
-
2
Untitled (235)
200 bezoeken · 8,7%
-
3
Untitled (148)
200 bezoeken · 8,7%
-
4
Untitled (171)
200 bezoeken · 8,7%
-
5
Untitled (892)
100 bezoeken · 4,3%
-
6
Untitled (884)
100 bezoeken · 4,3%
-
7
Untitled (641)
100 bezoeken · 4,3%
-
8
Untitled (902)
100 bezoeken · 4,3%
-
9
Untitled (931)
100 bezoeken · 4,3%
-
10
Untitled (861)
100 bezoeken · 4,3%
Hoe vaak wordt het dossier van Bernard Cathelin per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Bernard Cathelin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Bernard Cathelin bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 8,7% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 21,7% |
| Gematigde luminantie | 38,0% | 39,1% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 26,1% |
| Lichtgevend | 14,0% | 4,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,0% | 4,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 8,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 34,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 32,0% | 43,5% |
| Levendige kleur | 14,0% | 8,7% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 40,9% | 52,6% |
| Neutrale kleuren | 40,9% | 26,3% |
| Aardse tinten | 13,6% | 15,8% |
| Metallic tinten | 0,0% | 5,3% |
| Pasteltinten | 2,3% | 0,0% |
| Levendig en fel | 2,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,0% | 8,7% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 34,8% |
| Levendig | 46,0% | 56,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 4,3% |
| Zacht | 12,0% | 8,7% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 4,3% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 30,4% |
| Verklaring | 46,0% | 52,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 4,3% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 30,4% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,0% | 47,8% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 17,4% |
Welke werken van Bernard Cathelin worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (101) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (469) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (714) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (892) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (235) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (210) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (925) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (259) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (572) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Bernard Cathelin geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Bernard Cathelin zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Bernard Cathelin
Welke werken van Bernard Cathelin worden het meest bekeken?
- Untitled (682), met 300 weergaven (13% van alle weergaven van Bernard Cathelin). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Bernard Cathelin opgezocht op WikiOO.org?
- 2.300 keer in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 2.000 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Bernard Cathelin geven lezers de voorkeur?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 35% van de bezoeken, tegenover 20% van de catalogus.