Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Blanche Hoschedé-Monet op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Blanche Hoschedé-Monet: wat de consultaties laten zien
Het werk van Blanche Hoschedé-Monet dat het meest bekeken is, is Giverny, Willow and Roses, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 22% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Water lilies en Wistarias at Giverny. De pagina van de kunstenaar is 1.200 keer bekeken en de pagina's van de werken 800 keer, in totaal 2.000 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 1100%. Sep 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.200. Lezers selecteren Zachte schaduw (Lichtsterkte) bij 56% van de bezoeken, terwijl dit 33% van de catalogus vertegenwoordigt.
Blanche Hoschedé-Monet: de 6 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Blanche Hoschedé-Monet en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Giverny, Willow and Roses
200 bezoeken · 22,2%
-
2
Water lilies
200 bezoeken · 22,2%
-
3
Wistarias at Giverny
200 bezoeken · 22,2%
-
4
Giverny, Roses and Waterlilies
100 bezoeken · 11,1%
-
5
The Willow, the Roses and the Waterlilies at Giverny
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Rhododendrons, (1928)
100 bezoeken · 11,1%
Wanneer is het dossier van Blanche Hoschedé-Monet geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 700 | 500 |
Wanneer worden de werken van Blanche Hoschedé-Monet bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Blanche Hoschedé-Monet?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 11,1% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 33,3% | 55,6% |
| Gematigde luminantie | 55,6% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 33,3% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 33,3% | 55,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 33,3% | 44,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 88,9% | 77,8% |
| Levendig | 11,1% | 22,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 44,4% | 33,3% |
| Zacht | 44,4% | 44,4% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 22,2% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 0,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 44,4% | 33,3% |
| Zacht gemengd palet | 11,1% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 22,2% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 22,2% | 44,4% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Blanche Hoschedé-Monet, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giverny, Willow and Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Giverny, Roses and Waterlil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Rhododendrons, (1928) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wistarias at Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Water lilies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Willow, the Roses and t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Winter landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue House in the Outskirts… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Blanche Hoschedé-Monet geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 600 | 85,7% |
| Tsjechisch | 100 | 14,3% |
Hoeveel consulten per dag voor Blanche Hoschedé-Monet, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 200 |
| ma 28 Sep | 800 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 200 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Blanche Hoschedé-Monet
Welk werk van Blanche Hoschedé-Monet wordt het vaakst bekeken?
- Giverny, Willow and Roses eerst, met 200 bezoeken en 22% van de consultaties. 6 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Blanche Hoschedé-Monet op WikiOO.org?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden: 1.200 naar de artiestenpagina, 800 naar de werken.
Welke werken van Blanche Hoschedé-Monet sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Zachte schaduw (Lichtsterkte) ontvangen 56% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.