Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Brian Hatton op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Brian Hatton: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Brian Hatton in de WikiOO.org-database Self Portrait, in Hunting Kit: 300 weergaven, wat 9% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Harvesting Towards Morehampton en Study of a Head. De pagina's van Brian Hatton zijn 3.300 keer bekeken: 500 keer op het artiestenprofiel en 2.800 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 33% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 2.500 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (85%) en telefoons (15%). Lezers raadplegen Reflectief (Emotionele toon) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 33% van de bezoeken tegenover 0% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Brian Hatton
Werken van Brian Hatton gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Self Portrait, in Hunting Kit, 1903
300 bezoeken · 9,4%
-
2
Harvesting Towards Morehampton, 1910
200 bezoeken · 6,2%
-
3
Study of a Head, 1908
200 bezoeken · 6,2%
-
4
Seated Female Nude, 1907
200 bezoeken · 6,2%
-
5
The Falcon, 1909
200 bezoeken · 6,2%
-
6
Seated Nude, 1906
200 bezoeken · 6,2%
-
7
Study of a River in Woods
200 bezoeken · 6,2%
-
8
Jacob with Joseph's Coat, 1912
100 bezoeken · 3,1%
-
9
Reclining Nude, 1912
100 bezoeken · 3,1%
-
10
The Farm, Warham, Herefordshire, 1910
100 bezoeken · 3,1%
Hoe vaak wordt het dossier van Brian Hatton per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 300 | 2.200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Hoe vaak worden de werken van Brian Hatton bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Brian Hatton bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 50,0% | 66,7% |
| Nostalgisch | 50,0% | 0,0% |
| Reflectief | 0,0% | 33,3% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,0% | 15,6% |
| Zachte schaduw | 42,0% | 34,4% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 40,6% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 6,2% |
| Lichtgevend | 4,0% | 3,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 38,0% | 25,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 21,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 3,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 82,9% | 75,9% |
| Neutrale kleuren | 9,8% | 17,2% |
| Monochroom | 4,9% | 3,5% |
| Donkere tinten | 2,4% | 3,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 38,0% | 18,8% |
| Gebalanceerd | 58,0% | 81,2% |
| Levendig | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 15,6% |
| Zacht | 14,0% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 21,9% |
| Verklaring | 40,0% | 37,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 12,5% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 3,1% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 42,0% | 34,4% |
| Harmonieus palet | 40,0% | 50,0% |
Welke werken van Brian Hatton worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Falcon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Falcon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees by Water, Lugg Meadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man on a Camel with the Sun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing Draughts, the Artis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rotten Row, Sunday Morning… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saddling Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haymaking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hauling Seaweed, Swansea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Brian Hatton te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.800 | 84,8% |
| telefoons | 500 | 15,2% |
In welke talen wordt Brian Hatton geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Brian Hatton zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Brian Hatton
Welke werken van Brian Hatton worden het meest bekeken?
- Self Portrait, in Hunting Kit, met 300 weergaven (9% van alle weergaven van Brian Hatton). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Brian Hatton opgezocht op WikiOO.org?
- 3.300 keer in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 2.800 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Brian Hatton bekeken?
- Brian Hatton wordt bekeken op apparaten (85%) en telefoons (15%); apparaten is goed voor 85% van de weergaven.
Welke werken van Brian Hatton geven lezers de voorkeur?
- Reflectief (Emotionele toon): 33% van de bezoeken, tegenover 0% van de catalogus.