Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Bruce Crane op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Bruce Crane: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Bruce Crane in de WikiOO.org-database Late Autumn: 300 weergaven, wat 25% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Golden glow en The grey month. De pagina's van Bruce Crane zijn 1.700 keer bekeken: 700 keer op het artiestenprofiel en 1.000 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 100% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. De maand met de meeste weergaven was Aug 2026, met 1.300 bezoeken. Lezers raadplegen Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 58% van de bezoeken tegenover 31% van de werken.
De 9 meest geraadpleegde werken van Bruce Crane
Werken van Bruce Crane gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Late Autumn
300 bezoeken · 25,0%
-
2
Golden glow
200 bezoeken · 16,7%
-
3
The grey month
100 bezoeken · 8,3%
-
4
The white mantle
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Extensive Landscape View of a Farm
100 bezoeken · 8,3%
-
6
After The Rain
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Long island landscape
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Early Spring
100 bezoeken · 8,3%
-
9
River Landscape
100 bezoeken · 8,3%
Hoe vaak wordt het dossier van Bruce Crane per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 300 |
| Aug 2026 | 700 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Bruce Crane bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Bruce Crane bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 10,3% | 8,3% |
| Gematigde luminantie | 48,3% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 34,5% | 33,3% |
| Lichtgevend | 6,9% | 8,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 10,3% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,5% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 31,0% | 58,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 24,1% | 16,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 63,6% | 88,9% |
| Aardse tinten | 18,2% | 11,1% |
| Donkere tinten | 13,6% | 0,0% |
| Natuurlijke tinten | 4,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 10,3% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 51,7% | 58,3% |
| Levendig | 37,9% | 33,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 13,8% | 8,3% |
| Zacht | 41,4% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 13,8% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 10,3% | 8,3% |
| Verklaring | 20,7% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,9% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 3,5% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 27,6% | 41,7% |
| Harmonieus palet | 62,1% | 58,3% |
Welke werken van Bruce Crane worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Early Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Fall Season | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frosted Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Uplands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn, Brandywine Valley,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lingering Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| December Uplands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grey Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Woodlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Bruce Crane geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Bruce Crane zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 100 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Bruce Crane
Welke werken van Bruce Crane worden het meest bekeken?
- Late Autumn, met 300 weergaven (25% van alle weergaven van Bruce Crane). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoe vaak wordt Bruce Crane opgezocht op WikiOO.org?
- 1.700 keer in twaalf maanden: 700 op de artiestenpagina en 1.000 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Bruce Crane geven lezers de voorkeur?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 58% van de bezoeken, tegenover 31% van de catalogus.