Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Bruce Moore op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Bruce Moore: wat de consultaties laten zien
Het werk van Bruce Moore dat het meest bekeken is, is St. Francis, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 21% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Satyr and Rabbit en Great Dane. De pagina van de kunstenaar is 400 keer bekeken en de pagina's van de werken 800 keer, in totaal 1.200 keer. Tussen Sep 2026 en Okt 2026 daalde het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.000. Lezers selecteren Verklaring (Contrast) bij 50% van de bezoeken, terwijl dit 32% van de catalogus vertegenwoordigt.
Bruce Moore: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Bruce Moore en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
St. Francis, 1936
300 bezoeken · 21,4%
-
2
Satyr and Rabbit, 1929
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Great Dane
200 bezoeken · 14,3%
-
4
Tyger, 1950
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Some Skulls and Some Bills, 1947
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Waterlily
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Minke
100 bezoeken · 7,1%
-
8
White Lily, 1961
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Portrait of Dr. Leonard Carmichael
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Little Brother, 1942
100 bezoeken · 7,1%
Wanneer is het dossier van Bruce Moore geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Bruce Moore bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Bruce Moore?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 15,8% | 7,1% |
| Zachte schaduw | 36,8% | 42,9% |
| Gematigde luminantie | 5,3% | 7,1% |
| Algehele helderheid: licht | 10,5% | 21,4% |
| Lichtgevend | 31,6% | 21,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 57,9% | 64,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 21,1% | 7,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 15,8% | 21,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 5,3% | 7,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 38,9% | 50,0% |
| Neutrale kleuren | 38,9% | 42,9% |
| Donkere tinten | 5,6% | 7,1% |
| Monochroom | 11,1% | 0,0% |
| Pasteltinten | 5,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 52,6% | 57,1% |
| Gebalanceerd | 36,8% | 35,7% |
| Levendig | 10,5% | 7,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 36,8% | 21,4% |
| Zacht | 10,5% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 10,5% | 7,1% |
| Krachtig contrast | 10,5% | 7,1% |
| Verklaring | 31,6% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 5,3% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 26,3% | 28,6% |
| Harmonieus palet | 68,4% | 64,3% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Bruce Moore, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St. Francis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Brother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude with Drapery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Panther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Satyr and Rabbit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Eternal Vigilance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tyger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Lily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Studies of Feet (Chickens) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Bruce Moore geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Bruce Moore, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Bruce Moore
Welk werk van Bruce Moore wordt het vaakst bekeken?
- St. Francis eerst, met 300 bezoeken en 21% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Bruce Moore op WikiOO.org?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina, 800 naar de werken.
Welke werken van Bruce Moore sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Verklaring (Contrast) ontvangen 50% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.