Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Camille Claudel op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Camille Claudel: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Camille Claudel in de WikiOO.org-database L' age mur (2): 1.300 weergaven, wat 30% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen La valse en Giganti (Tête de brigand). De pagina's van Camille Claudel zijn 5.300 keer bekeken: 1.400 keer op het artiestenprofiel en 3.900 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 79% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 3.600 bezoeken. Consultatie vindt plaats op telefoons (53%) en apparaten (47%). Lezers raadplegen Verklaring (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 89% van de bezoeken tegenover 69% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Camille Claudel
Werken van Camille Claudel gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
L' age mur (2)
1.300 bezoeken · 29,5%
-
2
La valse
1.100 bezoeken · 25,0%
-
3
Giganti (Tête de brigand), 1885
700 bezoeken · 15,9%
-
4
La Petite Châtelaine, 1892
300 bezoeken · 6,8%
-
5
Young girl with a sheaf, (1890)
200 bezoeken · 4,5%
-
6
Young Girl with a Sheaf
200 bezoeken · 4,5%
-
7
L' age mur
100 bezoeken · 2,3%
-
8
La valse, (1937)
100 bezoeken · 2,3%
-
9
La valse (3)
100 bezoeken · 2,3%
-
10
Bust of rodin (2)
100 bezoeken · 2,3%
Hoe vaak wordt het dossier van Camille Claudel per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.000 | 2.600 |
| Aug 2026 | 400 | 1.000 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Hoe vaak worden de werken van Camille Claudel bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Camille Claudel bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 23,1% | 36,4% |
| Gematigde luminantie | 46,2% | 38,6% |
| Algehele helderheid: licht | 7,7% | 2,3% |
| Lichtgevend | 23,1% | 22,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 100,0% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 100,0% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 7,7% | 6,8% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 23,1% | 4,5% |
| Verklaring | 69,2% | 88,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 23,1% | 34,1% |
| Zacht gemengd palet | 15,4% | 6,8% |
| Evenwichtige harmonie | 23,1% | 20,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,8% | 36,4% |
| Harmonieus palet | 7,7% | 2,3% |
Welke werken van Camille Claudel worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Petite Châtelaine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Auguste Rodin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Giganti (Tête de brigand) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
| Young girl with a sheaf, (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Young Girl with a Sheaf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La valse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 100 | 100 |
| L' age mur (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 300 | 100 |
| L' age mur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Bust of rodin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La valse (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Camille Claudel te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 2.800 | 52,8% |
| apparaten | 2.500 | 47,2% |
In welke talen wordt Camille Claudel geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 100,0% |
Hoeveel consultaties van Camille Claudel zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 200 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 500 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Camille Claudel
Welke werken van Camille Claudel worden het meest bekeken?
- L' age mur (2), met 1.300 weergaven (30% van alle weergaven van Camille Claudel). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Camille Claudel opgezocht op WikiOO.org?
- 5.300 keer in twaalf maanden: 1.400 op de artiestenpagina en 3.900 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Camille Claudel bekeken?
- Camille Claudel wordt bekeken op telefoons (53%) en apparaten (47%); telefoons is goed voor 53% van de weergaven.
Welke werken van Camille Claudel geven lezers de voorkeur?
- Verklaring (Contrast): 89% van de bezoeken, tegenover 69% van de catalogus.