Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul André op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paul André: wat de consultaties laten zien
Het werk van Paul André dat het meest bekeken is, is Equivalent VIII, met 600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 23% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door 37th Piece of Work en Cedar Piece. De pagina van de kunstenaar is 200 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.800 keer, in totaal 2.000 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.700. Lezers selecteren Gematigde luminantie (Lichtsterkte) bij 35% van de bezoeken, terwijl dit 15% van de catalogus vertegenwoordigt.
Paul André: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Paul André en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Equivalent VIII, 1966
600 bezoeken · 23,1%
-
2
37th Piece of Work, 1969
300 bezoeken · 11,5%
-
3
Cedar Piece, 1964
200 bezoeken · 7,7%
-
4
Chain Well (Element Series), 1964
200 bezoeken · 7,7%
-
5
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 bezoeken · 7,7%
-
6
Untitled, 1963
100 bezoeken · 3,8%
-
7
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 bezoeken · 3,8%
-
8
THREE SACHEM, 1963
100 bezoeken · 3,8%
-
9
hydrogenheliumlithiumberyliumboroncarbon, 1959
100 bezoeken · 3,8%
-
10
Carl Andre, Fall, 1968
100 bezoeken · 3,8%
Wanneer is het dossier van Paul André geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 1.500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Paul André bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Paul André?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,1% | 3,9% |
| Zachte schaduw | 6,2% | 7,7% |
| Gematigde luminantie | 14,6% | 34,6% |
| Algehele helderheid: licht | 37,5% | 19,2% |
| Lichtgevend | 39,6% | 34,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 85,4% | 80,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 10,4% | 11,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,1% | 7,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,1% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 58,1% | 52,9% |
| Monochroom | 20,9% | 17,6% |
| Pasteltinten | 14,0% | 29,4% |
| Aardse tinten | 4,7% | 0,0% |
| Donkere tinten | 2,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 81,2% | 80,8% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 19,2% |
| Levendig | 2,1% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 37,5% | 26,9% |
| Zacht | 25,0% | 7,7% |
| Gebalanceerd | 2,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 8,3% | 19,2% |
| Verklaring | 27,1% | 46,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,5% | 11,5% |
| Zacht gemengd palet | 16,7% | 23,1% |
| Evenwichtige harmonie | 6,2% | 23,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 39,6% | 19,2% |
| Harmonieus palet | 25,0% | 23,1% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Paul André, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Copper Galaxy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chinati, December | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spatial Specificity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Field Sculpture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steel Magnesium Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chain Well (Element Series) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Trabum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Paul André geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Paul André, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 300 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 300 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Paul André
Welk werk van Paul André wordt het vaakst bekeken?
- Equivalent VIII eerst, met 600 bezoeken en 23% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Paul André op WikiOO.org?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden: 200 naar de artiestenpagina, 1.800 naar de werken.
Welke werken van Paul André sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Gematigde luminantie (Lichtsterkte) ontvangen 35% van de bezoeken voor 15% van de catalogus.