Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Carlo Saraceni op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Carlo Saraceni: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Carlo Saraceni in de WikiOO.org-database Paradise: 100 weergaven, wat 14% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen The Martyrdom of St Cecilia en Madonna and Child with St Anne. De pagina's van Carlo Saraceni zijn 1.500 keer bekeken: 800 keer op het artiestenprofiel en 700 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.400 bezoeken. Lezers raadplegen Sereniteit (Sfeer) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 50% van de bezoeken tegenover 20% van de werken.
De 7 meest geraadpleegde werken van Carlo Saraceni
Werken van Carlo Saraceni gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Paradise, 1598
100 bezoeken · 14,3%
-
2
The Martyrdom of St Cecilia, 1610
100 bezoeken · 14,3%
-
3
Madonna and Child with St Anne, 1610
100 bezoeken · 14,3%
-
4
The Birth of the Virgin, 1616
100 bezoeken · 14,3%
-
5
Saint Cecilia and the Angel (detail), 1610
100 bezoeken · 14,3%
-
6
The Birth of Christ, 1610
100 bezoeken · 14,3%
-
7
Drunkenness of Noah
100 bezoeken · 14,3%
Hoe vaak wordt het dossier van Carlo Saraceni per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Carlo Saraceni bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Carlo Saraceni bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 50,0% | 25,0% |
| Sereniteit | 20,0% | 50,0% |
| Elegant | 10,0% | 25,0% |
| Romantisch | 20,0% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 20,0% | 25,0% |
| Melancholisch | 20,0% | 25,0% |
| Mysterieus | 20,0% | 0,0% |
| Romantisch | 10,0% | 25,0% |
| Sereniteit | 10,0% | 25,0% |
| Zwaarmoedig | 10,0% | 0,0% |
| Spiritueel | 10,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 50,0% | 71,4% |
| Zachte schaduw | 42,9% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 7,1% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,3% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 71,4% | 100,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,3% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,9% | 57,1% |
| Gebalanceerd | 57,1% | 42,9% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,1% | 0,0% |
| Zacht | 14,3% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 21,4% | 28,6% |
| Verklaring | 57,1% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,3% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 28,6% | 42,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 57,1% |
| Harmonieus palet | 7,1% | 0,0% |
Welke werken van Carlo Saraceni worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paradise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Birth of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St Cecilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Cecilia and the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus and Mars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2X6D6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Gregory the Great | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with St A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| An Angel Appearing to the W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rest on the Flight into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Carlo Saraceni geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Carlo Saraceni zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 600 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Carlo Saraceni
Welke werken van Carlo Saraceni worden het meest bekeken?
- Paradise, met 100 weergaven (14% van alle weergaven van Carlo Saraceni). De bovenstaande ranglijst bevat 7 werken.
Hoe vaak wordt Carlo Saraceni opgezocht op WikiOO.org?
- 1.500 keer in twaalf maanden: 800 op de artiestenpagina en 700 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Carlo Saraceni geven lezers de voorkeur?
- Sereniteit (Sfeer): 50% van de bezoeken, tegenover 20% van de catalogus.