Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Cecilio Plá op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Cecilio Plá: de statistieken in het kort
Paisaje is het meest bekeken werk van Cecilio Plá: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 21% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Escondidas en Jugando. Totaal aantal weergaven: 2.000 (500 artiestenpagina's, 1.500 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (1.300 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Neutrale kleuren (Kleurenpalet), 58% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.
Top 10 werken van Cecilio Plá op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Cecilio Plá.
-
1
Paisaje
400 bezoeken · 21,1%
-
2
Escondidas
200 bezoeken · 10,5%
-
3
Jugando
200 bezoeken · 10,5%
-
4
Retrato de su hija
100 bezoeken · 5,3%
-
5
Retrato de Casimiro Sainz
100 bezoeken · 5,3%
-
6
Escena en la playa
100 bezoeken · 5,3%
-
7
Dama
100 bezoeken · 5,3%
-
8
Retrato de su Mujer
100 bezoeken · 5,3%
-
9
En la Estacion
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Mujer con mantilla
100 bezoeken · 5,3%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Cecilio Plá record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.200 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Cecilio Plá?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Cecilio Plá worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,0% | 10,5% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 36,8% |
| Gematigde luminantie | 30,0% | 36,8% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 15,8% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,0% | 15,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 32,0% | 47,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 21,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 18,0% | 15,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 47,2% | 16,7% |
| Neutrale kleuren | 27,8% | 58,3% |
| Donkere tinten | 25,0% | 25,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 26,0% | 21,1% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 63,2% |
| Levendig | 18,0% | 15,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 5,3% |
| Zacht | 26,0% | 5,3% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 5,3% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 10,5% |
| Verklaring | 54,0% | 73,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,0% | 36,8% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 10,5% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 10,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,0% | 31,6% |
| Harmonieus palet | 8,0% | 10,5% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Cecilio Plá over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burial of Santa Leocadia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Verbena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing on the Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Una gaviota | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mujeres a los toros | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Escena en la playa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En la Estacion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pintura en paleta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato de mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Cecilio Plá naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Deens | 100 | 50,0% |
| Engels | 100 | 50,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Cecilio Plá, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 400 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Cecilio Plá: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Cecilio Plá?
- Paisaje: 400 weergaven, 21% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Cecilio Plá?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden (500 pagina's van de kunstenaar, 1.500 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Cecilio Plá?
- Ja, Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 58% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.