Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles Ernest Cundall op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Charles Ernest Cundall: de statistieken in het kort
New York, from Brooklyn is het meest bekeken werk van Charles Ernest Cundall: 600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 15% van het totaal. Vaak geraadpleegd: The Destruction of a Birmingham Small Arms Factory Building en The Demolition of Devonshire House. Totaal aantal weergaven: 3.400 (700 artiestenpagina's, 2.700 kunstwerken). Daling van 50% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (3.100 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (91%) en telefoons (9%) Waargenomen voorkeur: Serene (Contrast), 26% van de bezoeken voor 6% van de catalogus.
Top 10 werken van Charles Ernest Cundall op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Charles Ernest Cundall.
-
1
New York, from Brooklyn, 1939
600 bezoeken · 15,4%
-
2
The Destruction of a Birmingham Small Arms Factory Building, 1946
300 bezoeken · 7,7%
-
3
The Demolition of Devonshire House, 1925
200 bezoeken · 5,1%
-
4
A Chelsea Cup Tie, 1923
200 bezoeken · 5,1%
-
5
Hauling a Catalina up the Slipway, 1943
200 bezoeken · 5,1%
-
6
The Boulogne Express, 1929
100 bezoeken · 2,6%
-
7
Building Submarines, 1940
100 bezoeken · 2,6%
-
8
The Lord Mayor's Procession Arriving at the Law Courts, London, 1926
100 bezoeken · 2,6%
-
9
Abingdon Fair, 1927
100 bezoeken · 2,6%
-
10
Derby Day, 1933
100 bezoeken · 2,6%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Charles Ernest Cundall record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 2.500 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Charles Ernest Cundall?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Charles Ernest Cundall worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 10,3% |
| Zachte schaduw | 16,0% | 17,9% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 30,8% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 38,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 2,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 52,0% | 51,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 8,0% | 7,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 7,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 62,1% | 66,7% |
| Aardse tinten | 27,6% | 18,5% |
| Donkere tinten | 10,3% | 11,1% |
| Monochroom | 0,0% | 3,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 46,0% | 25,6% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 66,7% |
| Levendig | 6,0% | 7,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 25,6% |
| Zacht | 30,0% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 25,6% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 12,8% |
| Verklaring | 24,0% | 20,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 44,0% | 38,5% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 12,8% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 2,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,0% | 30,8% |
| Harmonieus palet | 14,0% | 15,4% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Charles Ernest Cundall over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Their Finest Hour, May 1940 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Derby Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Lord Mayor's Procession… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Boulogne Express | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abingdon Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tom Walker (b.1872), In Pen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hipper at Kiel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pump Room, Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Arena, Assisi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building Submarines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Charles Ernest Cundall bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.100 | 91,2% |
| telefoons | 300 | 8,8% |
Wat is de verdeling van de lezers van Charles Ernest Cundall naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Charles Ernest Cundall, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Charles Ernest Cundall: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Charles Ernest Cundall?
- New York, from Brooklyn: 600 weergaven, 15% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Charles Ernest Cundall?
- 3.400 bezoeken in twaalf maanden (700 pagina's van de kunstenaar, 2.700 werken).
Wordt Charles Ernest Cundall vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (91%) en telefoons (9%); apparaten loopt voor met 91%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Charles Ernest Cundall?
- Ja, Serene (Contrast): 26% van de bezoeken voor 6% van de catalogus.