Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles Langton Lockton op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Charles Langton Lockton: de statistieken in het kort
Post Office on North East Side of the Green next to 'The White Lion' Cottage is het meest bekeken werk van Charles Langton Lockton: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 13% van het totaal. Vaak geraadpleegd: The Forge, Farleigh Road en Hamsey Green Pond. Totaal aantal weergaven: 2.000 (500 artiestenpagina's, 1.500 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (2.000 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Gematigde luminantie (Lichtsterkte), 87% van de bezoeken voor 71% van de catalogus.
Top 10 werken van Charles Langton Lockton op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Charles Langton Lockton.
-
1
Post Office on North East Side of the Green next to 'The White Lion' Cottage
200 bezoeken · 13,3%
-
2
The Forge, Farleigh Road
200 bezoeken · 13,3%
-
3
Hamsey Green Pond, 1900
100 bezoeken · 6,7%
-
4
Westhall Road, Corner of Workhouse Lane (now Hillbury Road), 1895
100 bezoeken · 6,7%
-
5
'The Leather Bottle', with Butcher's Shop on the Left as it was in the 1880s, 1900
100 bezoeken · 6,7%
-
6
'The White Lion' as it was in the 1880s, 1900
100 bezoeken · 6,7%
-
7
Warlingham Vicarage, 1920
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Shops on the Village Green, 1920
100 bezoeken · 6,7%
-
9
Cottages and Baker's Wheelwrights, Farleigh Road
100 bezoeken · 6,7%
-
10
Barn and Post Office Cottage by 'The White Lion'
100 bezoeken · 6,7%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Charles Langton Lockton record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Charles Langton Lockton?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Charles Langton Lockton worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 9,8% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 70,7% | 86,7% |
| Algehele helderheid: licht | 19,5% | 13,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 0,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 2,4% | 6,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 51,2% | 40,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 46,3% | 53,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 43,6% | 46,7% |
| Aardse tinten | 43,6% | 40,0% |
| Neutrale kleuren | 12,8% | 13,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 39,0% | 33,3% |
| Levendig | 61,0% | 66,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 7,3% | 6,7% |
| Gebalanceerd | 14,6% | 26,7% |
| Krachtig contrast | 36,6% | 26,7% |
| Verklaring | 41,5% | 40,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 2,4% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 9,8% | 13,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 39,0% | 40,0% |
| Harmonieus palet | 48,8% | 46,7% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Charles Langton Lockton over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamsey Green Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cottages between 'The Leath… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barn and Post Office Cottag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Barn between Glebe Road and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crewes Cottages, opposite '… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bug Hill Road (Now Leas Roa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Side Rear view of Horseshoe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Webbs Cottage, Farleigh Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All Saints' Church, Footpat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All Saints' Church, before… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Charles Langton Lockton naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Charles Langton Lockton, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Charles Langton Lockton: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Charles Langton Lockton?
- Post Office on North East Side of the Green next to 'The White Lion' Cottage: 200 weergaven, 13% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Charles Langton Lockton?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden (500 pagina's van de kunstenaar, 1.500 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Charles Langton Lockton?
- Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 87% van de bezoeken voor 71% van de catalogus.