Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles Spencelayh op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Charles Spencelayh: wat de consultaties laten zien
Het werk van Charles Spencelayh dat het meest bekeken is, is Smile, met 600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door The Laughing Parson en If They Were Real. De pagina van de kunstenaar is 1.200 keer bekeken en de pagina's van de werken 3.300 keer, in totaal 4.500 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 300%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 4.000. Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (67%), tablets (29%) en telefoons (4%). Lezers selecteren Zachte schaduw (Lichtsterkte) bij 42% van de bezoeken, terwijl dit 24% van de catalogus vertegenwoordigt.
Charles Spencelayh: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Charles Spencelayh en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Smile
600 bezoeken · 16,7%
-
2
The Laughing Parson
500 bezoeken · 13,9%
-
3
If They Were Real
300 bezoeken · 8,3%
-
4
His Favourite
200 bezoeken · 5,6%
-
5
A Cure For Everything
200 bezoeken · 5,6%
-
6
Why War
200 bezoeken · 5,6%
-
7
Vernon Spencelayh
200 bezoeken · 5,6%
-
8
The Second Mrs Spencelayh
200 bezoeken · 5,6%
-
9
The cause of all the trouble
100 bezoeken · 2,8%
-
10
His Daily Ration
100 bezoeken · 2,8%
Wanneer is het dossier van Charles Spencelayh geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.100 | 2.900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Wanneer worden de werken van Charles Spencelayh bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Charles Spencelayh?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 60,0% | 47,2% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 41,7% |
| Gematigde luminantie | 8,0% | 5,6% |
| Algehele helderheid: licht | 8,0% | 5,6% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,0% | 19,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 11,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,0% | 19,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 66,7% | 62,5% |
| Donkere tinten | 16,7% | 28,1% |
| Neutrale kleuren | 14,3% | 9,4% |
| Monochroom | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,0% | 44,4% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 38,9% |
| Levendig | 6,0% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 16,0% | 8,3% |
| Zacht | 28,0% | 27,8% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 16,7% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 30,6% |
| Verklaring | 20,0% | 16,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 2,8% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 16,7% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 42,0% | 58,3% |
| Harmonieus palet | 16,0% | 5,6% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Charles Spencelayh, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A good tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| His Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Alderman R. Gordon Brew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sure To Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| His Daily Ration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van Charles Spencelayh per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.000 | 66,7% |
| tablets | 1.300 | 28,9% |
| telefoons | 200 | 4,4% |
In welke talen wordt Charles Spencelayh geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Charles Spencelayh, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Charles Spencelayh
Welk werk van Charles Spencelayh wordt het vaakst bekeken?
- Smile eerst, met 600 bezoeken en 17% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Charles Spencelayh op WikiOO.org?
- 4.500 bezoeken in twaalf maanden: 1.200 naar de artiestenpagina, 3.300 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Charles Spencelayh?
- Ze maken gebruik van apparaten (67%), tablets (29%) en telefoons (4%); apparaten is goed voor 67% van de consultaties.
Welke werken van Charles Spencelayh sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Zachte schaduw (Lichtsterkte) ontvangen 42% van de bezoeken voor 24% van de catalogus.