Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Chuck Close op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Chuck Close: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Chuck Close in de WikiOO.org-database Alex: 500 weergaven, wat 33% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Alex Reduction Block en Nat. De pagina's van Chuck Close zijn 2.400 keer bekeken: 1.300 keer op het artiestenprofiel en 1.100 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 100% gestegen van Aug 2026 tot Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.800 bezoeken. Lezers raadplegen Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 53% van de bezoeken tegenover 25% van de werken.
De 8 meest geraadpleegde werken van Chuck Close
Werken van Chuck Close gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Alex, 1994
500 bezoeken · 33,3%
-
2
Alex Reduction Block, 1993
300 bezoeken · 20,0%
-
3
Nat, 1971
200 bezoeken · 13,3%
-
4
Self-Portrait, 1988
100 bezoeken · 6,7%
-
5
Self portrait
100 bezoeken · 6,7%
-
6
Big Self-Portrait, 1968
100 bezoeken · 6,7%
-
7
Robert - (104,072)
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Self-Portrait Spitbite White on Black
100 bezoeken · 6,7%
Hoe vaak wordt het dossier van Chuck Close per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Chuck Close bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Chuck Close bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,3% | 6,7% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 33,3% | 60,0% |
| Algehele helderheid: licht | 50,0% | 33,3% |
| Lichtgevend | 8,3% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 66,7% | 46,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 53,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 8,3% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 58,3% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 41,7% | 60,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 13,3% |
| Krachtig contrast | 8,3% | 6,7% |
| Verklaring | 75,0% | 80,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,0% | 46,7% |
| Zacht gemengd palet | 8,3% | 13,3% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 16,7% | 6,7% |
| Harmonieus palet | 50,0% | 33,3% |
Welke werken van Chuck Close worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barack Obama by Chuck Close | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alex Reduction Block | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Big Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lorna I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Self-Portrait Spitbite Whit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mark | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Robert - (104,072) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Chuck Close geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 100 | 33,3% |
| Spaans | 100 | 33,3% |
| Italiaans | 100 | 33,3% |
Hoeveel consultaties van Chuck Close zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 300 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Chuck Close
Welke werken van Chuck Close worden het meest bekeken?
- Alex, met 500 weergaven (33% van alle weergaven van Chuck Close). De bovenstaande ranglijst bevat 8 werken.
Hoe vaak wordt Chuck Close opgezocht op WikiOO.org?
- 2.400 keer in twaalf maanden: 1.300 op de artiestenpagina en 1.100 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Chuck Close geven lezers de voorkeur?
- Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 53% van de bezoeken, tegenover 25% van de catalogus.