Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Claude Joseph Bail op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Claude Joseph Bail: de statistieken in het kort
The young flower seller is het meest bekeken werk van Claude Joseph Bail: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 19% van het totaal. Vaak geraadpleegd: A Interior With Marken Girls Knitting en A Boy With Dogs And Kittens. Totaal aantal weergaven: 2.000 (600 artiestenpagina's, 1.400 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (1.800 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Gedempt (Kleurverzadiging), 50% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.
Top 10 werken van Claude Joseph Bail op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Claude Joseph Bail.
-
1
The young flower seller
300 bezoeken · 18,8%
-
2
A Interior With Marken Girls Knitting
200 bezoeken · 12,5%
-
3
A Boy With Dogs And Kittens
200 bezoeken · 12,5%
-
4
Kitchen Boy On A Cigarette Break
200 bezoeken · 12,5%
-
5
Lettre De Son Pere
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Polishing The Copper
100 bezoeken · 6,2%
-
7
La Menagere
100 bezoeken · 6,2%
-
8
The young card players
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Interior Of A Breton Boulangerie
100 bezoeken · 6,2%
-
10
The Sisters Of The Hospice De Beaune Saying
100 bezoeken · 6,2%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Claude Joseph Bail record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Claude Joseph Bail?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Claude Joseph Bail worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 78,6% | 87,5% |
| Zachte schaduw | 10,7% | 6,2% |
| Gematigde luminantie | 10,7% | 6,2% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 35,7% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 32,1% | 12,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 17,9% | 31,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,3% | 6,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 53,6% | 56,2% |
| Gebalanceerd | 46,4% | 43,8% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,7% | 18,8% |
| Zacht | 17,9% | 12,5% |
| Gebalanceerd | 10,7% | 18,8% |
| Krachtig contrast | 28,6% | 18,8% |
| Verklaring | 32,1% | 31,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 3,6% | 12,5% |
| Zacht gemengd palet | 14,3% | 25,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,7% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 57,1% | 31,2% |
| Harmonieus palet | 14,3% | 25,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Claude Joseph Bail over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lettre De Son Pere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Boy With Dogs And Kittens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Polishing The Copper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cook And The Pug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Menagere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Apples With A Tankard And J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Denteliere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The pretty pastry cook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The evening meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Seafood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Claude Joseph Bail naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Claude Joseph Bail, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 200 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
Claude Joseph Bail: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Claude Joseph Bail?
- The young flower seller: 300 weergaven, 19% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Claude Joseph Bail?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden (600 pagina's van de kunstenaar, 1.400 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Claude Joseph Bail?
- Ja, Gedempt (Kleurverzadiging): 50% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.